Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szampon i odżywka Hair Jazz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-23, 23:47   #299
fiolka208
Rozeznanie
 
Avatar fiolka208
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 587
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hej, nadal używam i podtrzymuję, że działa. Widzę, że pukacie się w głowę na wieść, że włosy urosły mi 4 cm. To dodam, że normalnie bez wspomagaczy rosną mi 2 cm na miesiąc. Max to było 3 cm po Jantarze. Niestety tylko pierwsza flaszka na mnie działała, potem już włosie rosło normalnie :O Po Hair Jazz skoczyło mi na 4 cm i nie jetem tu po to by kogoś namawiać czy mamić. Faktem jest, że pierwszy zestaw dostałam za free, ale nie mam zamiaru się z tym kryć- miałam okazję to skorzystałam, proste. Kolejny zestaw kupię za własne dzięgi, bo skoro na mnie działa, to nie mam obiekcji. A działa i nikt kto mnie zna nie zaprzecza. Dziś koleżanka była w szoku jak zobaczyła moje kudły- było wielkie wow, czyli niczego sobie nie ubzdurałam

Uważam, że na jednego zadziałają ziółka, na drugiego nie- tak samo w tym przypadku. nie kwestionuję, że na kogoś zestaw nie działa- możliwe. Ale wiecie co? Na mnie działa rewelacyjnie i nie zamierzam się z nim rozstawać...no może na tydzień, bo chcę przetestować uber, ale to inna para kaloszy. W każdym razie jak dla mnie może to być międzynarodowy instytut, ale może być i firma krzak- mam to gdzieś, bo włosy mi rosną jak popierdzielone, a do tego przestały wypadać
__________________
http://www.niewyparzonapudernica .pl/
fiolka208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując