Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-04, 18:00   #2914
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Weszłam na stronę jedynego w moim mieście gabinetu z Vectusem - Laser Estetic http://laserestetic.pl, a tam jest napisane "Amerykańska firma Palomar Medical Technologies 15 lat temu stworzyła laser diodowy Light Sheer. Do tej pory technologia Light Sheer była uważana za złoty standard trwałej depilacji laserowej. W tym czasie grupa naukowców firmy Palomar pracowała nad udoskonaleniem technologii, czyli zwiększeniem skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu oraz skróceniem czasu trwania zabiegu. W ten sposób powstał innowacyjny, doskonały laser diodowy Vectus™."
Że co?
! Light Sheer jest przecież firmy Lumenis! W dodatku spamują na wizażu i innych forach próbując się reklamować. Czy nie wiedzą, że tak można tylko zniechęcić klienta? Szukałam Vectusa, bo podobno nim można robić wnętrze warg (wciąż szukam odpowiedniego gabinetu), ale po takim czymś chyba muszę ich wpisać na swoją czarną listę. Robił tam ktoś?

Jeszcze pytanie odnośnie depilacji LSD, bo już sama nie wiem, co robić. Dokładnie 2 miesiące temu miałam pierwszy raz robione pachy i bikini, po 2 tygodniach wypadła mi większość (z 60%) włosów i od tamtej pory nic nie odrosło. Odrośnie jeszcze? Nie chcę być przesadną optymistką, iść teraz na zabieg, a potem pisać, że po drugim/trzecim zabiegu odrosło mi więcej włosów.

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2015-05-04 o 18:17
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując