Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-06, 12:47   #2927
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Niestety nie masz racji. Gabinet napisał prawdę. Vectus jest firmy Palomar ale też ta sama firma stworzyła "light sheera" ale patent sprzedała i dopiero po dobrych kilkunastu latach mogła sama stworzyć laser diodowy dlatego też Vectus jest udoskonaloną wersją Light Sheera chociażby przez to że ma Skintell do odczytu melaniny a żaden Light Sheer już tego nie ma.
Aaaa, to ja nie wiedziałam. Lekarz, który posiada Light Sheer Duet mówił mi nawet, że Lumenis pozwał Palomar za reklamowanie Vectusa jako "następcę Light Sheer". Teraz jak poszperałam, to nic na ten temat nie znalazłam, wręcz przeciwnie - "Palomar accused the LightSheer(TM) Diode Laser System, a product initially developed by Palomar and now marketed by Lumenis, and various Lumenis IPL systems of infringing claims in two U.S. patents (5,595,568 and 5,735,844)." BTW Czy wg Ciebie Vectus jest bardziej skuteczny?


Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Dziwne, że w nosie też masz włosy a tam już jest sama błona śluzowa...Owszem obszar warg jest delikatny bardzo ale tu nawet nie chodzi o ból podczas zabiegu a możliwość poparzenia błony śluzowej(nie mówie o samych wargach bo tam jak najbardziej zabieg mam również robiony dość głęboko. Jeżeli w gabinecie w którym robią zabieg podejmują takie ryzyko to ok, no ja jakbym sama miała podjąć decyzje czy ma mi Pani zrobić depilację tam bo jest ryzyko poparzenia to nigdy bym się nie zgodziła wiedząc o tym.
Mi właśnie odpisali z NYLC w Warszawie: "Depilacja samej śluzówki wymaga zmniejszenia parametrów zabiegu, gdyz skóra na tym obszarze jest bardzo wrażliwa, a tym samym słabsze są efekty zabiegu, dlatego rzadko wykonujemy depilacje "w środku", wchodzimy najglębiej jak się da."
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując