Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-14, 19:47   #2936
Monia19Ck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czesc dziewczyny ja swoje bikini calkowite robilam dwa razy w salonie DeLux w kielcach. Po tym jak wasze forum o depilacji przeczytalam prawie cale zdecydowalam sie na laser .Popytalam znajome i okazalo sie ze te ktore juz sa po depilacji i sa bardzo wymagajace odnosnie higieny,dokladnosci,obslu gi,ceny itp polecily mi salon DeLux. Zadzwonilam umowilam sie na bezplatna konsutacje i bezplate strzaly laserem.Przeciwskazan nie bylo na szczesnie.Po 1 zabiegu efekt kolosalny wlosow jakby w 60% bylo mniej .Robilam czeste peelingi i widzialam ze nie musze juz ich golic wystarczy peeling i same wychodza .Drugi zabieg mialam 2 dni przed okresem bol okropny na szczescie depilacja bikini cala w moim przypadku to tylko 15 min wiec da sie wytrzymac.Juz efekt niestety byl mniej widoczny ale wg znajomych ktore juz cale serie przechodzily 2 zabieg jest naj mniej widoczny wiec ja juz nie moge sie doczekac kolejnego.Zabieg kosztuje 199zl ja moszlam z polecenia i za pierwsza wizyte zaplacilam 160zl a moja kolezanka swoj miala juz za polowe ceny.Teraz ja moge kogos polecic wiec jesli kto jest zainteresowany prosze pisac.
Monia19Ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując