Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dodatki do pudrowej długiej sukienki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-27, 08:14   #8
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Dodatki do pudrowej długiej sukienki

No właśnie tlumacze ze nie myśle o ciężkiej kurtce, tylko czymś lekkim, mięciutkim i dobrej jakości (w żadnym wypadku poliuretan z hm...)

Taka chusta jak proponujesz wystarczy w lipcu, ale u mnie dziś rano 6 st. Wczoraj wracalam o 19 do domu i choć dramatycznie zimno teoretycznie nie było (14 st) pomyslałam, że baletki noszone na gołe stopy czas schować do szafy. a do przejścia miałam jakieś 100m od budynku do samochodu (+ trencz i koszula wiec zdecydowanie byłam ubrana adekwatnie).
Nie ma opcji, żebyś w październiku okryta takim kawałkiem szmatki wytrzymała w kościele czy gdziekolwiek, gdzie musisz przejść na zewnątrz (sprawdzi sie w przypadku ceremonii zaślubin odbywającej sie w tym samym miejscu, co wesele).

Autorka wątku, moim zdaniem, źle dobrała kiecke do pory roku, ale można z tego wybrnąć idąc w takie rockowe klimaty. Na kurteczki futrzane (często noszone do sukien balowych-karnawałowych) tez jeszcze za wcześnie
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2016-09-27 o 08:18
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując