Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Który z zabiegów jest najlepszy??? Mikrodermabrazja/Kwasy/Me zoterapia bezigłowa
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 14:15   #8
Sun kisses
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 24
Dot.: Który z zabiegów jest najlepszy??? Mikrodermabrazja/Kwasy/Me zoterapia bezigłow

Dziękuje za odpowiedź. Bardzo mi pomogłaś . Jeśli chodzi o suplementacje to od półtora miesiąca stosuje Omega 3 (Hasco-Lek) oraz wit E (Tokovit 200). Nie zauważyłam jeszcze większej poprawy, ale na pewno jakaś niewielką (na opakowaniu Omega 3 jest napisane, że trzeba stosować 4-6 miesięcy, aby zobaczyć efekty), więc trwam w czekaniu... . Capivit Hydra Control chętnie zakupie jak zużyje dotychczasowe zapasy, bo słyszałam również, że jest skuteczne w działaniu . Jesli zaś chodzi o peelingi to być może pomogły by moim zaczerwienieniom na policzkach (mam rozszerzone naczynka w tym miejscu, wydaje mi się, ze właśnie pod wpływem tego maksymalnego braku nawilżenia ). Ten sam dermatolog o którym pisałam wcześniej zaproponował mi również zabieg laserem IPL, ale nie zdecydowałam się, bo widze progres-tzn że to zaczerwienienie czasem blednie (używam kremu Diroseal)i na razie poczekam na dobre nawilżenie skóry, jeśli ten problem nie ustąpi to może zdecyduje się wtedy na zabieg laserem. A wiesz może czy ten laser IPL jest też bezinwazyjny i daje dobre, długofalowe efekty?, bo docierały do mnie również opinie niezadowolonych osób, które skorzystały z tego zabiegu .,ale to pewnie kwestia indywidualna. Wracając do wątku nawilżenia to zakupiłam wczoraj takie dwa kremiki: Xerial 5 (SVR) oraz krem nawilżaąco-energetyzujący 24h (Nuxe) . Przyznam, że ten drugi krem był dość drogi, ale czytałam dobre opinie na forum o tych kosmetykach, więc zaryzykowałam. Doszłam do wniosku (za Twoją poradą ), że przez najbliższy miesiąc-półtora daje sobie czas na zadziałanie tych kosmetyków+suplementacji a w razie większej potrzeby - skorzystam z mezoterapii bezigłowej, za jakis czas. Jeszcze raz bardzo dziękuje za Twoje podpowiedzi i czekam z niecierpliwością na następne . Pozdrawiam cieplutko
Sun kisses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując