Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba Evolution of the color Alfaparf
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-28, 12:45   #91
piaseczek
Raczkowanie
 
Avatar piaseczek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 62
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Do paulicha3333: Ja coś podobnego uzyskałam odcieniem 8,45 z wodą 6%, mam naturalnie ciemne włosy. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

przepraszam za omyłkowo napisany login

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Ania843 Pokaż wiadomość
witam
właśnie zakupiłam tą farbę kolor brąz i mam pytanie. Chciałam sobie pofarbować całą głowę ale na ulotce jest wyraźnie napisane ze nie farbować całych włosów mam prawie czarne i chciałam spróbować tą farbą dojść do brązu. I nie wiem co teraz robić. Czy któraś z was pofarbowała sobie cała głowę? I zastanawiam się jakiego oksydanta użyć czy 9%? Proszę o radę

Jaką farbę kupiłaś, Contrasti? Ja jestem tego samego zdania, co darko1, nie da się zejść z czerni bez ściągania koloru czy dekoloryzacji (pisałam o tym w poprzednim moim poście do Ciebie), ewentualnie zrobienia jaśniejszych pasemek. Wiem, bo sama próbowałam, odczekiwałam też np. 3-4 m-ce i jak zrobiłem wówczas jaśniejszym kolorem to odrost był brązowy, a reszta czarna...i dlatego nie eksperymentowałabym, lepiej zrobić coś raz i dobrze niż potem męczyć włosy jeszcze raz i jeszcze...Jak zrobisz, napisz, co wyszło.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Do kathy579: Cześć, jak tam, udała się wizyta u Mistrza nożyczek? Ja rozmyślam nad delikatną trwałą, ale doświadczona w tej materii mama skutecznie odradza...
piaseczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując