Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-06, 10:43   #471
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez cukier Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,

dotąd pracowałam na produktach secret lashes, ale chciałabym zmienić firmę. w SL wkurza mnie coraz gorsza dostępność towaru. Co polecacie? Bo trafiłam już na stronę gdzie o,25g rzęs kosztuje 9 zł i lekko mnie zmroziło.
zaczynałam na SL i tez mnie denerwuje dostepność towaru. teraz praucje na noblelashes ale tez powoli niektore towary sa niedostepne..:/ aszczególnie polecam evolashes!!! Jakaś nowa firma na któą trafiłam przez przypadek przeglądając zdjęcia na blogach- właścicielką evolashes jest mistrzyni w przedłużaniu rzęs we wsyztskich metodach! właścicielkę wkurzały właśnie takie drobnostki jak nas i postanowiła założyć własną firmę. Kupiłam u nich klej do rzęs-trzyma równo5 tyg więc polecam bardzo, przerzedzenie jest dopiero ok3 tygodnia! oraz kupiłam rzęsy ultralashes mięciutkie cieniutki do metody 2:1- efekt jest boski!!!
a żeby bardziej zachęcić zapraszam na jej bloga, któym jestem oczarowana, a raczej jej pracami!

http://dzikakura.pinger.pl/


to w evolashes znalazłam dobry klej, który zadowala moje i klientek rzęsy.
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując