Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-04, 13:03   #91
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
zaczynają mnie wkurzac opisy BU, każdy produkt jest dla każdego
cytat: dla cery młodej jako ochrona i prewencja przed oznakami przedwczesnego starzenia, jak i dla cery dojrzałej jako kuracja regenerująca zaistniałe zniszczenia skóry oraz hamująca dalsze niekorzystne zmiany; odpowiedni także na okolice oczu, szyję, dekolt i dłonie

jak cos co ma byc prewencją przed zmarszczami moze działac na te juz isniejące ??
Mi sie wydaje ,ze tutaj chodzi o "zakres zmarszczek ". Wiadomo,ze jak ma sie mloda cere to jest oczywiste,ze tych zmarszczek ma sie mniej w porownaniu z osoba ktora ma cere dojrzala. Dlatego dla cery mlodej ma to dopiero dzialanie prewencyjne poniewaz w porownaniu z dojrzala cera nie ma tylu zmarszczek i wlasnie uzywanie tego kremu ma na celu opoznienie ich powstawanie. Natomiast w przypadku cery dojrzalej te oznaki starzenia juz sa dlatego ten krem je zregeneruje i zahamuje powsanie dalszych niekorzystnych zmian. Taka jest moja intenrpretacja;d
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując