Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-31, 12:23   #4293
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kasiarzyna0 Pokaż wiadomość
azelainowy nic u mnie nie zdziałał hmm to może z tym kojowym spróbuję.. czyli widzę że nie obejdzie się bez intensywnego złuszczania ehhh tak to paskudnie wygląda, makijaż tego nie daje rady zakryć i to wszystko wygląda tak nieestetycznie, że aż mi czasem głupio wychodzić z tym paskudztwem ;/ całą twarz mam tym usianą
Nie napisałaś czy chcesz walczyć tylko miksturami kręconymi własnoręcznie, produktami sklepowymi czy też u kosmetyczki, jednak kojowy wydaje mi się być najlepszy na okres letni, na jesień można dorzucić coś mocniejszego Sama robię teraz domowe peelingi kwasem azelainowym, później przerzucę się na jakiegoś profesjonalnego gotowca ze sklepu. Na pocieszenie dodam, że skóra mimo, że dalej nie jest idealna to przebarwienia bardzo zjaśniały, a kiedyś wybijały się nawet spod grubej warstwy korektora.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Też mam problem z przebarwieniami, wczoraj po raz pierwszy użyłam serum z witaminą c. Poczekam ze dwa tygodnie i zobaczę, czy cokolwiek się dzieje.
Nie chcę Cię dołować, ale serum z witaminą C na przebarwienia raczej nie pomoże Skóra będzie ładnie rozjaśniona (podczas stosowania), ale to za słaby produkt, żeby całkowicie usunąć przebarwienia.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując