Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - adipex
Wątek: adipex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-14, 09:45   #21
Czarna 1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7
Dot.: adipex

3. Czy działa on na każdego i ile można średnio schudnąć w ciągu miesiąca?
Jak wiesz, każdy człowiek jest inny, każdy o sobie powie: jestem indywidualnością, wyjątkiem i oczywiście każdy ma rację. Spadek wagi zależy od kilkudziesięciu parametrów, miedzy innymi: wiek, wzrost, waga, przebyte choroby, przyjmowane leki nawet w dalekiej przeszłości, sposób odżywiania (nawet godziny posiłków), nawyki żywieniowe, tryb życia i pracy oraz wiele, wiele innych.
Jeśli mam odpowiedzieć w przybliżeniu na to pytanie, poproszę Cię o dane takie jak wzrost, waga, wiek, przebyte choroby , stosowane w ciągu 12 miesięcy diety ,oraz to, do jakiej wagi zmierzasz. Wtedy będę mogła z dużym przybliżeniem powiedzieć jaki będzie spadek wagi w pierwszym - być może jedynym miesiącu kuracji ADIPEXEM (ale jeśli nie chcesz, nie musisz podawać).
Przeciętnie (ale to bardzo ogólnikowe stwierdzenie) 1 kuracja = minus 5 kilogramów. Równie dobrze mogą to być 3 kg jak i 8 kg, a może nawet 12 czy 15... Wszystko zależne jest od wyżej wymienionych parametrów.
Oto pewne „rekordy” zanotowane po miesięcznym zastosowaniu adipexu .
Przykład 1 Bogusia ,lat 29, waga wyjściowa 65 kg, wzrost 165cm - nie schudła ani 1 kilograma. Powód: odchudzanie się od rana do godz. 20:00, po tej godzinie pochłanianie ponad 1000 kalorii na jedno „posiedzenie”. Ulubione dania: ciasto, solone orzeszki, piwo. Zupełnie nieracjonalne odżywianie (!!!) - pół jabłka i pół jogurtu w ciągu całego dnia musi zaowocować napadem głodu w godzinach wieczornych. Nie stosowała żadnych ćwiczeń fizycznych
Przykład 2 Sylwia, lat 33, wzrost 172 cm, waga wyjściowa 115 kg. Ubytek wagi w 1 miesiącu –16 kg. W ciągu 100 dni-36 kg. Nadwaga jak widać duża. Jej dieta to: początkowo 1500 kalorii rozłożone w 6 posiłkach w ciągu dnia. Po 2 tyg. Dieta 1000 kalorii w 5 dziennych posiłkach.. Wyeliminowała w 100% węglowodany pochodzące ze słodyczy oraz potraw mącznych. Raz w tygodniu jadła ziemniaki. Nie stosowała żadnych ćwiczeń fizycznych .
4. Czy ten adipex jest tak skuteczny „ jak go opisują”?
Zacznę od tego, że mój opis może różnic się od wszystkich innych.
Dlaczego? Bo nie zamierzam go ani zachwalać, ani namawiać do kupna. Chce jak najrzetelniej przedstawić pełne informacje o preparacie. Nawet jeśli możesz się rozczarować
TAK, ADIPEX JEST BARDZO SKUTECZNYM ŚRODKIEM WSPOMAGAJACYM ODCHUDZANIE. (nie odchudzającym!!! To spora różnica).Tylko Ty też pomóż adipexowi...J I nie psuj jego dobrej „roboty” brakiem konsekwencji i nie popełniaj ciężkich grzechów dietetycznych.

5. Czy to na pewno oryginalny produkt?

Tak. Sprzedaję od wielu miesięcy (2 lata ) tylko oryginalny adipex retard. Możesz mi wierzyć, nigdy nie spotkałam się z podrabianym gdziekolwiek adipexem, gdyż jest to nieopłacalne. Jest on po prostu....za tani . Mam bardzo pewne źródło zaopatrzenia, więc możesz być spokojna o jego walory leczniczeJ
Czarna 1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując