Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zaczerwieniona i sucha skóra wokół oczu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-25, 14:01   #29
opel200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: zaczerwieniona i sucha skóra wokół oczu

Witam mam podobny problem co wiekszość z was od początku stycznia az do teraz mam dookoła oczu czerwone plamy i coś podobmego do trądzika małe krostki, wydaje mi sie że nasila sie w deszczowe dni o dziwo nie swędzi ale czuje czasami gorąco nie zawsze ale czasami. Chodziłem trzy razy do dermatologa poszedłem pierwszy raz dopiero w kwietniu ponieważ byłem cały czas za granicą i nie mogłem pójść wcześniej przepisała mi tabletki przeciw allergii maść protopic , tabletki nie pomagały a maść tylko doraźnie jak nie posmarowałem jeden dzień to to wracało ale i tak nigdy do końca nie znikneło czy to z maścią czy bez wiec poszedłem drugi raz w maju do tego samego dermatologa powiedziała że to trądzik różowaty zaznacze że mam 26 lat , nie przepisała mi praktycznie nic nowego tylko powiedziała że trzeba czasu nie skierowała mnie na żadne testy itp. wiec stosowałem dalej maści leki które i tak nie pomagały (nie leczyły) więc na początku lipca zmieniłem dermatologa poszedłem do innego powiedziała że to reakcja alergiczna znowu przepisała leki pzecwalergiczne inne tym razem przepisała maść którą w aptece musieli mi zrobić wiec nie wiem co to za maść dała jakiś płyn do mycia oczu też musieli w aptece mi go zrobić stosowałem to wszystko przez tydzień ale też nie pomogło a nawet moja sytuacja sie nasiliła oczy były bardziej czerwone wiecej było też krostek jutro ide na badania alergiczne zobacze co mi wyjdzie ale przez to wszystko jestem już w dobrej desperacji nie wiem co stosować sytuacja raz sie nasila raz maleje i tak już od pół roku jeżeli wiecie co to może być albo jeszcze lepiej gdzie i jak to wyleczyć to pomóżcie bede wdzięczny .Dołączam zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1406294273970.jpg (14,0 KB, 86 załadowań)

Edytowane przez opel200
Czas edycji: 2014-07-25 o 14:26
opel200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując