Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wynik testu negatywny brak miesiaczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-11, 21:23   #2
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: wynik testu negatywny brak miesiaczki

Cytat:
Napisane przez 19polinka85 Pokaż wiadomość
witam. zrobilam test i wyszedl negatywnie, jednak nadal nie dostalam okresu. ze stresu powtorzylam pare razy test i wychodzilo tak samo. bralam jakis czas temu escapelle wiec to moze byc przczyna. ale sie boje. zrobilam nawet test wykrywajacy ciaze 2-3 dniowa (po 9 dniach od stosunku) bo anoz po drodze wyszlo i tez negatywny. czy to mozliwe ze kilka testow by sie mylilo? wydaje mi sie,ze raczej nie. i ja sie sama niepotrzebnie nakrecam i to wina escapelle
Jeżeli brałaś escapelle, to pewnie dlatego, ale jest możliwa ciąża, której nie wykrywa test. Zarówno ja, jak i koleżanka byłyśmy w ciąży, której test nie wykrył, zrobiłyśmy dopiero testy z krwi. Test wykrywa 25 jednostek betaHCG, ja w dzień spodziewanej miesiączki robiłam test z krwi - wyszło mi 60 (ciąża na 100% jest już od 5 jednostek), a test nadal nic nie wykazywał przez kolejnych kilka dni, kiedy beta HCG idzie już w setki z każdym dniem. Mnie zaczął potem pokazywać delikatną drugą kreseczkę (chciałam mieć test, żeby sobie zostawić na pamiątkę), ale taką słabą, że myślałam, że mam urojenia. Koleżance chyba dopiero dobrze ponad tydzień czy 10 dni od daty spodziewanej @. Jeżeli chcesz mieć 100% pewności, zrób test z krwi - o każdej porze dnia i nie musisz być na czczo. Będziesz pewna tego samego dnia po południu
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując