Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-26, 12:22   #3033
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu niczego bym nie wykluczała, wkleiłaś tu tylko jedno zdjęcie i piszesz, że ma skóre z tendencjami do zaczerwienień.
Chodzi o to, że już kiedyś zauważyłam, że w biały wydobywa u mnie czerwone tony. Tylko podczas ostatniej przymiarki tego nie było, biały leżał super, ale było to zaskakujące. Jak mi wszystkie napisałyście, że biel nie bałdzo potraktowałam to po protu jako potwierdzenie moich wcześniejszych przypuszczeń
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Pytanie brzmi tylko czy Ty już wiesz jakich "reakcji" na sobie szukasz w interakcji z kolorem dobrym/złym
Ha, no właśnie . Często nie ma większych różnic, jest tak samo. Czasem zdarzy mi się zauważyć, że wyglądam w czymś bardziej różowo a czasem bardziej ziemiście, więc to i to odpada. Ale w niczym chyba nie było tak dramatycznie złego efektu jaki się pojawia u mojego chłopa po założeniu jednej bluzy - zielono żółta cera błagająca o odpoczynek.
Tutaj nasuwa mi się taka kwestia - z jakiej odległości najlepiej oceniać efekt?
I w jakiej odległości od okna?
A z innej beczki, to biorąc pod uwagę to co napisałyście, że moje błyszczyki były by dobre dla lat, i niechęć do ciepłych odcieni w makijażu, to jeszcze raz się przyjrzałam temu typowi i zaczęłam rozważać Soft Summer. Paletka makijażowa wygląda dla mnie bardzo przyjaźnie, pasuje też to co pisze Vampierz na blogu o kolorach biżuterii - właśnie stare srebro i stare złoto, (czy tez stary mosiądz raczej, bo złoto się nie patynuje) są najlepsze. Odrzucają mnie trochę barwy z paletki z pierwszego postu, ale jak popatrzyłam na kolory w tym wpisie
http://www.12blueprints.com/the-soft...d-hair-colour/ to widzę sporo bardzo zdecydowanych kolorów. I to co wyskakuje w wyszukiwarce po wpisaniu soft summer deep też bardzo do mnie przemawia.
Ale wiadomo, muszę jeszcze pomierzyć i poobserwować co się będzie działo
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora