Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-04, 22:45   #4516
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Pokaż wiadomość
Teoretycznie nie miałabym wątpliwości, gdyby nie fakt, że w złotym blondzie wyglądałam jak chora, jestem za blada do blondu, przynajmniej złotego, dlatego nie jestem pewna, czy na pewno
Pierwsze co się nasuwa, to właśnie jasna wiosna albo jasne lato. Nawet jasne lato trochę bardziej ze względu na niezbyt pasujące złote blondy.

Chociaż z kolorami włosów sprawa jest taka, że nie tylko "temperatura", ale też właśnie kontrast z twarzą i czystość koloru są ważne.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez PluszowaM Pokaż wiadomość
Witam po przerwie, w związku z moimi dylematami lato-zima w dalszym ciągu proszę o radę i czujne oko.

Wrzucam zdjęcia szminkowe i jedyne co mogę powiedzieć, to, że blade(1 u dołu) - mdło, pomarańcz (1 u góry) nieładnie i ostra, ciepła czerwień (3 u góry) także nie najszczęśliwsza. Pozostałe kolory to wszystko pochodne jednak różu i widać, że ładnie się komponują.

lwia typowała mnie na Lato, tylko czy to są kolory lata? Czy gdybym była zimą to ta krwista czerwień by pasowała i mamy sprawę wyjaśnioną?
Pytałaś też o to, jaki kolor włosów miałam w dzieciństwie, powtórzę, bo gdzieś się to zagubiło przez ożywioną dyskusję w wątku - był to ciepły średni brąz do ok lat 3 lub 5, nigdy nie byłam blondynką.

Lato czy Zima...Eh
Na pewno nic ciepłego. Przynajmniej na zdjęciach ciepłe kolory się strasznie gryzą. Na tym zdjęciu retro z kołnierzykiem masz jakiś róż czy bronzer, który też się gryzie.

Może to kwestia monitora, ale u mnie lewy dolny róg wygląda najlepiej jeśli chodzi o temperaturę, zastanawiałbym się nawet czy nie jesteś jakimś zupełnie chłodnym typem. Faktem jest, że szminka może być trochę za jasna, chociaż nie nadaje ci chorobliwego wyglądu, więc w sumie ujdzie. I to imho może być wskazówka, nawet jeśli to nie jest twój najlepszy kolor to już sam fakt, że ten kolor cię nie zabija dużo mówi.

Ale na każdym zdjęciu karnacja wypada troszkę inaczej, więc trudno powiedzieć. Zdecydowanie powinnaś szukać w chłodniejszych rejonach. Trzeba by porównać szminki w różnych stopniach chłodu i czystości.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora