Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Lucy Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-07, 18:30   #1443
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
No wiesz co? Jak możesz ?
ja testowałam..
no nie wiem, nie wiem, ale mam wrażenie, że rzeczywiście jest jeszcze sympatyczniejsza niż poprzednia (to mozliwe?) Chyba lżej się rozprowadza i dłużej pozostaje świeża.
Ale ja się z opinią wstrzymam, bo dogłebnych testów jeszcze nie przeprowadziłam

Cytat:
Napisane przez boziaj Pokaż wiadomość
po tygodniu testów zdecydowanie oswiadczam, że nowa formuła oryginal pasuje mi bardziej niz stara
zalety podobne, a nie wykazuje wad typu szybkie świecenie i ew. warzenie w "trudnych" miejscach
wydaje mi sie tez mniej kaprysna jesli chodzi o to, co kładę pod podkład
jak dla mnie - NUMBER ONE
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
melduję się po całym dniu z nowa formuła-nie widzę żadnej różnicy, wygląda i zachowuje się tak samo jak stara

Ja aplikuję flatem EDM
Dziękuje kobiety za opinie lecę zamawiać próbki nowej formuły no może poczekam do poniedziałku aż mi wypłata wpłynie na konto ciekawe ile będę czekać na przesyłkę, ehh to czekanie mineralne
Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
mogę. proch natłuszczająco-mączysty to zem spotkała pierwszy raz w życiu, ale to pewnie wina tych koszmarnych pędzli z edm przylecą właściwe pędzle, będzie chwila prawdy dla procha
Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
to jest po prostu wynik testów namordnych - nic nigdy nie leżało na mnie gorzej niż lucy, no chyba że maseczka z glinki
padłam ze śmiechu

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Niestety nie obecnie z braku dobrego pędzla używam kabukiego w zbroi Lumiere. Przełożyłam go z kosmetyczki do łazienki. Ale różnica jest tak kolosalna, że czekam na kabukiego z sigmy, zobaczę co i jak, i zamówię w razie co kabukiego z lumiere. Pędzle EDM do Lucy wg mnie się nie nadają, albo ja nie umiem ich używać, ale skoro Lumiere umiem to po co się męczyć.
miałam nie pytać ale mnie skręci jak tego nie zrobię, co to jest "kabuki w zbroi Lumiere", znaczy co to kabuki wiem ale ldaczego w zbroi
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki

Edytowane przez Anetuniaa
Czas edycji: 2010-05-07 o 18:31
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując