Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-17, 14:02   #604
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kotka rób jak uważasz to Twoja sprawa Tylko pamiętam jak dziewczyny Ci odradzały Lady, a Ty na przekór wszystkim ją kupiłaś i nic dobrego z tego nie wyszło . A kundel to nie jest pies podwórkowy albo domowy no spoko, takiego większego raczej do torebki nie zapakujesz i nie pójdziesz do Tesco,ale ja nawet z yorkiem bym czegoś takiego nie zrobiła . Twoje życie, Twój pies

Dzięki jeszcze na licencjacie było ok, teraz na magisterce gorzej właśnie ze skołowaniem notatek itp. ale to wszystko zależy od grupy, chociaż jest kilka normalnych osób
A i Bunny kochana bo ostatnio robiłam tą Alfą i mam wrażenie,że przyciemniła mi troche włosy, dla mnie teraz to taki jasny brąz, chyba,że właśnie jest taki bardziej w beż, dlatego mam wrażenie,że to nie blond robiłam na 6%. I teraz powiedz mi czy jakbym następnym razem też zrobiła tą Alfą 8,1 tylko na 9 i na całe włosy to rozjaśniłoby mi trochę? Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi fotki postaram się wstawić jakoś na dniach

to widzę,że nie jestem sama ja też byłam wściekła i jak pomyślę,że kolejny weekend mam z głowy to nerwica mnie bierze
teraz jak sie wymyje to mozesz sie pokusic nawet zmieszac sobie 8.1 z 9.1 zeby bylo ciutke jasniej i na 9% ja- wczesniej musialas zakotwiczyc pigmenty zeby sie nei spieralo, jak ciemne sa to znak ze dobrze jest gorzej jakby jasne rude pasme ci wylazily.


no i mam radoche- lolka cieczki dostala a tak wczoraj myslalam co za nia bokser lata jak oszalaly
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora