Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-17, 14:23   #615
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o boziu a zobaczcie to:

http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-z...78e305e;r:8;s:

zawsze mnie tacy rozczulaja, szukaja zwierzakowi dobrego domku i nawet godza sie go utrzymywac na odleglosc
mnie też
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
zasugerowałam sie radą dziewczyn ze takie skundlone są zdrowsze, a moje dziecko nie bylo własnie skundlone miało wszystkie cechy typowe dla rasy, a moja koleżanka kupiła na giełdzie i jest już inny ten psiak widać ze coś tam ma wmieszanego . Nie ma tu schroniska już pisałam, jest jedno w jeleniej górze i przejrzałam jakie mają psiaki ale same duże, mam wrażenie ze jakoś strasznie przejełaś sie tym ze myśle o psiaku a przecież ja jeszcze nic nie wiem,a do schroniska chcetnie bym weszła obejrzeć psiaki no ale nie bede jechać specialnie do wrocka 150 km zeby obejrzec, jakbym miała tu w pobliżu tak 20km to bym obejrzała ale niestety tu nie ma takich miejsc.
z resztą wstawie wam zdjecie jak jej "ratler" wygląda kupiła go za 300zł na giełdzie i widać ze to nie ratlerek dla porównania wam wstawie
1 zdjecie to ten pieso mojej kolezanki
2 jak powinien wyglądać
nie przejęłam się,bo jak Ci powiedziałam to Twoje życie, a ja mam dosyć swoich problemów,żebym miała się przejmować cudzymi
widziałaś tego pieska, którego wstawiłam wyżej?
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to rob je na 9%.


myslalam/mysle/bede myslec... o gotowke sie wszystko rozbija suczki sa drogie do sterylki w lbn... wiec to poczeka, jak bedziemy na swoim juz z tz- mysle ze do kilku lat max, to sie to zrobi bez jeczenia juz, teraz zjada nas wynajmowane mieszkanie.
ok
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora