Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki depilator wybrać??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 15:46   #594
Daimon Frey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Depilator - jaki wybrać i inne

Witam szanowne Panie
Tytułem wstępu chciałbym jedynie napisać, że użyłem opcji "szukaj" i przekopałem setki postów i recenzji, ale odpowiedzi na moje pytanie nie znalazłem

Jak widać - to mój pierwszy post/temat. Chciałbym się Was poradzić, który z 2 depilatorów brauna jest wg Was lepszy (no i oczywiście dlaczego). Chodzi o modele jak w temacie 7681 i 7951. O ile zdążyłem się zorientować, drugi z nich posiada magiczną funkcję "spa", pierwszy zaś ma nasadkę "zwiększającą skuteczność depilacji". Pozostałe funkcje/dodatki są w zasadzie takie same.

Zastanawiam się nad kupnem jednego z nich, oprócz tego co wyżej wypisałem, podobno 7681 jest hałaśliwy...(?) w recenzji tego drugiego nie ma narzekań na tę kwestię, więc chyba problem w tym modelu nie występuje. Nic więcej nie udało mi się ustalić, bo jestem jedynie samcem, który takich urządzeń nie zna, dlatego prośba o pomoc

Jeszcze jeden aspekt, teoretycznie najmniej istotny, no ale zawsze jakiś tam wyznacznik, bo jeśli urządzenia są zbliżone to wiadomo, że każdy wybierze...tańszy więc:
7681 - około 360 zł / lub opcja z trymerem "gratis" za około 410 zł
7951 - około 460 zł

Proszę więc o jakieś takie relatywnie obiektywnie opinie czy warto dopłacić, która opcja urządzenia jest najbardziej atrakcyjna z punktu widzenia kobiety
Daimon Frey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując