Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 00:12   #1910
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Co do mocnej pielęgnacji i regeneracji, to używajcie masek z ceramidami, masek z aminokwasami, masek z proteinami i podstawa to keratyna - takie rzeczy wyczytałam kiedyś w Twoim Stylu. A jak włosy są bardzo zniszczone, to powinien nimi zająć się fachowiec - przede wszystkim wystarczy podciąć je nawet o 1cm a włosy są bardziej podatne na regenerację a fachowiec w odpowiedniej kamerze zobaczy poziom zniszczenia i zaleci odpowiednie zabiegi (np. saunę ozonową, rytuały Kerastase itp. itd.). Dziewczyny pisały na Wizażu, że te zabiegi im bardzo bardzo pomagają. I jest taka zasada - najpierw naprawiamy zniszczenia włosa a później go mawilżamy i natłuszczamy.
Pozdrówka

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wtrącę się nieco w wątek, ale sama jestem od niedawna blondynką i wczoraj właśnie farbowałam tym samym odcieniem Wcześniej farbowałam L`Oreal Excellence Creme(jasny blond perłowy - efekt wyszedł nieco żółtawy). Za to po tej farbie odcień wyszedł bardziej zimny, choć nadal ma złotawe przebłyski dzięki czemu moje włosy nie są ani złoto-żółte ani siwo-platynowe Są takie w sam raz, również nie za bardzo jasne(więc nie wyglądają sztucznie). Wg. mnie wyglądają po prostu naturalnie.
Jestem też zadowolna z tej dołączonej do farby odżywki do stosowania po farbowaniu, jest boska

EDIT: Załączam foto moich włosów

isa, to już super jasny blond w tonacji natualnej. Bo bardzo jasny blond jest o wiele ciemniejszy od tego, które umieściłaś na fotce. Pamiętaj, że nazwy kolorów to te, które są na próbnikach-to są nazwy właściwe, bo na opakowaniu to są pfotoshopy, światła, rojaśnianie kolorów, to nie jest wogóle adekwatne do kolorów z próbników, bo patrzymy na próbnik i wg tego określamy jasność koloru.
Pozdro

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-10-10 o 09:15 Powód: Post pod postem, proszę edytować wypowiedzi!!!
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując