Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-23, 13:58   #503
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

ehm, get ready with Puckowa

tak jak pisałam, wrzucam po kolei przygodę z Minerals Love Botanicals. Nie wiem, czy wizaż mi nie skompresuje za bardzo tych zdjęć przez co możecie nie widzieć podpisów, więc opiszę poniżej po kolei co i jak.

Zdjęcia opisuję od lewej do prawej, rząd górny i dolny.

ZDJĘCIE 1
Ja. Taka o, pod oczami krem Activ C z La Roche Posay, na całej buzi Steamcream.

ZDJĘCIE 2
Pod prawym okiem aplikuję Clare Blanc / lemon cover up. Widzicie jak żółty korektor kryje mi te zasinienia... Bo pod lewym nie mam nic jeszcze

ZDJĘCIE 3
Pod oczami dalej Clare Blanc / lemon cover up, dochodzi pierwsza warstwa na całą buzię PIXIE / MINERALS LOVE BOTANICALS - odcień Satin Sand. Delikatnie wyrównany koloryt skóry. Można to stwierdzić po tym, że mniej widać moje pieprzyki na policzkach. Żółty korektor jednak prześwituje dalej.

ZDJĘCIE 4
Dwie warstwy podkładu PIXIE MLB na całej buzi. Dla mnie wystarczające. Jednak nie pokrywa mi ten podkład tej żółci z korektora, więc dokładam Clare Blanc / Light73. Jest lepiej. Na żywo już nie widać tej żółci korektora, choć na zdjęciu widzę, że można dojrzeć.

ZDJĘCIE 5
Full fall makeup :P Czyli coś co kocham na jesień (i nie tylko :P). Nie martwcie się nie mam tak mocno zaznaczonych różem i bronzerem policzków (a szczególnie jednego), on jest po prostu w cieniu

ZDJĘCIE 6
Bonusik, co użyłam do makijażu.

Dla dociekliwych:
- podkład Pixie Satin Sand formuła Minerals Love Botanicals
- Clare Blanc - korektor Light73
- Bobbi Brown - Natural Brow Shaper, odcień Mahogany
- próbka linera (mały pojemniczek z czarną nakrętką) Lucy Minerals w kolorze FIG
- Clair Minerals - bronzer Chestnut
- próbka Clare Blanc - róż matowy Powder Pink
- Colourpop - zestaw cieni od KathleenLights "Where The Light Is"
- Stila - cień PIGALLE
- Inglot - konturówka do ust nr74
- Colourpop - lippie stix pomadka w kolorze POISON
- Loreal - mascara So Couture
- Decubal - balsam do ust ultranawilżający

Na zdjęciu brakuje zalotki i korektora lemon cover up.

pędzle (od lewej):
1. Clare Blanc - do podkładu
2. Clare Blanc - cone brush - do korektorów
3. Zoeva 126 - do bronzera
4, Zoeva 122 - do różu
5. Smashbox #15 - do cieni
6. MAC217 - do cieni
7. Sephora - smudge shadow - do rozcierania dolnej powieki
8. Inglot 31t - do linera
9. Flormar do rozczesywania brwi



WNIOSKI:
Byłam umalowana przed 13, teraz jest prawie 15. Mam wrażenie, że podkład delikatnie zaczyna wchodzić w pory przy nosie... Delikatnie się świecę, ale na razie to takie "zdrowe", choć jakby ktoś miał mocno tłustą cerę, to już świeciłby się okrutnie wg mnie. Podkład się sypał przy aplikacji, ale znalazłam sposób, powoli a do celu Mam wrażenie, że delikatnie czymś mi pachnie. Jeszcze nie powchodził w "zmarszczki" i nie zmienił koloru. Wracam wieczorem, więc dam znać co się podziało z nim dalej.

PS. nie bądźcie dla mnie zbyt okrutne ;p

EDIT1:
Podkład Minerals Love Botanicals z PIXIE w odcieniu Satin Sand mam na buzi już 4 godziny.
Nie mam pod nim primera/pudru, nie wykończyłam go też pudrem lub czymś utrwalającym.
Widzę, że zebrał mi się w jednym miejscu tworząc zmarszczkę... nie lubię jak mi podkłady robią zmarszczki...
Świecenie na przyzwoitym poziomie, tzn dalej wygląda nie płasko na mojej cerze (nie lubię płaskiego matu), ale też nie świeci się okrutnie. Osoby z tłustą cerą na bank by się już świeciły.
Jednak... Na nosie jakby gorzej się trzyma. No nie wiem, ale starł się dużo mocniej. Jeszcze nie świecę nosem jak Rudolf, ale boję się, że może tak niedługo się stać...
Zauważyłam, że podkład odbija się na... telefonie. Jak rozmawiam przez telefon to zostawia na ekranie plamę. Nie podoba mi się to. Mimo to okolice, gdzie telefon dotyka w trakcie rozmowy - są dalej ładne, nie zeszło podkładu za dużo. Chociaż - muszę przyznać, że to chyba najbardziej odbijający się podkład na telefonie ever :P Może przypudrowany by tak nie robił? Nie wiem. Inne moje podkłady nie mają tego problemu w ogóle albo minimalnie bez dodatkowych sztuczek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grwpuckowa.jpg (164,3 KB, 96 załadowań)
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-10-23 o 16:02
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując