Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - efektowny zabieg dla mamy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-02-09, 10:17   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: efektowny zabieg dla mamy

Nie wykonuję ridulizy osobiście ,ale miałam okazję uczestniczyć jakiś czas temu w "wielkim zachwycie" mojej znajomej kosmetyczki, która ten aparat kupiła do swojego gabinetu.Efekty nie są tak rewelacyjne jak obiecują to reklamy tego zabiegu,większość klientek liczyła jednak na coś wiecej, u tych pań u których można było zaobserwować efekt, nie utrzymywał się on tak długo jak było to obiecywane. Komplikacje nie zdarzyły się. Swoją opinię na temat zabiegu ridulizy opieram na własnych obserwacjach, opiniach klientek z którymi miałam okazję porozmawiać w jakiś czas po zabiegach. Poza tym jest to zabieg w czasie którego następuje przerwanie ciągłości naskórka (wkłuwanie igły) - ja odchodzę od zabiegów , które w taki sposób ingerują w skórę. Informacje i opisy ,które otrzymałam od dystrybutora tego aparatu były zdecydowanie bardziej zachęcające.
Dla kobiet , które nie odwiedzają gabinetu kosmetycznego zbyt często riduliza może okazać się zbyt inwazyjnym zabiegiem, a dla mamy ,którą trudno było namówić nawet na stosowanie większej ilości kosmetyków mógłby to być zbyt stresujący zabieg. Dlatego polecam wszelkie łagodne i bardzo przyjemne zabiegi.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując