Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patenty na bycie NAJ :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 16:55   #4332
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
gdzie kupujesz olejek z wiesiołka ?

ostatnio zastanawiam się czy taka kreatyna do jedzenia zadziałała by jakoś na włosy, jak myślicie?
W zielarskim, czasem są w aptekach lub luksusowych delikatesach typu Alma, Delima. ; ) Albo olejek z wiesiołka firmy NaturKaps w kapsułkach (jest do jedzenia) można używać bezpośrednio na twarz.

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Mam go i nawet lubię
ale zdecydowanie nie po depilacji, bo strasznie mnie w tedy pieką łydki Nie wiem czy tylko ja tak mam?









Widziałam, że czegoś nie kupiłam !
Byłam dziś w Ross i nastawiłam sie właśnie na rosmannowskie produkty, ale o tym olejku na śmierć zapomniałam!:/

nabyłam tarkę do stóp fusswohl, krem do pięt z łoju jelenia, krem babydream na mróz i wiatr, kolejną buteleczkę szapomny BD i oliwkę na mam




oo jak na bóle stawów to coś dla mojej mamy,
a ja będę wcierać w skalp.
Można dgo dostać w aptece? czy tylko w zielarkich?
ile mniej więcej kosztuje?
Ja tego olejku używam do depilacji, nie po, bo "po" to prawie wszystkie mnie uczula, swędzi i drażni. Po prostu zamiast pianki czy żelu, namydlam łydki i golę ; )

Też się muszę wybrać do Rossmanna, ale na razu brak kasy.
Mam odłożone na ampułki Radical i aspiryne (na maseczke of corse)

Olejek eteryczny rozmarynowy powienien być normalnie w aptece, tylko należy poprosić o naturalny, kosztuje 4-10 zł.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora