Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-19, 09:03   #1043
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mozna wiedzieć ile latorośl ma lat? Kurcze gdybym miała lat naście i istniałyby wówczas minerały - poświeciłabym tę chwilę co rano na makijaż wykonany minerałkami niż zwykłym, drogeryjnym podkładem. Miałam okropne problemy z cerą i wiem, że "dopomogły" mi drogeryjne kosmetyki.
Moja latorosl ma lat 20, ale ona nie ma wielkich problemow z cera, przed okresem pojawiaja sie jej niespodzianki, no i w stresie oczywiscie i po ostrym jedzeniu. Nie potrzebuje wiele zabiegow, by wygladac ladnie, a po mineralkach wygladala pieknie! I pisze to nie daltego,ze to moja corka...
No coz...za moich nastoletnich czasow byl w aptece Aknosan i Benzacne. Pielegnacja poza kremem Nivea pojawiajacym sie czasem nie istniala, a gdy pojawily sie w koncu jakies kremy, byly poza zasiegiem mojej kieszeni. Uzywalam kremow do ciala kupowanych w wielkich pudlach na twarz.

Juz nie moge sie doczekac na mojego biga z Pixie, a co jest najpiekniejsze, to od dobrania koloru podkladu do otrzymania biga nie mijaja tygodnie
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora