Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-02, 10:38   #4120
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tak myślałam właśnie z tym płynem

Co do enzymatycznych to chyba dobrego peelingu z tej grupy nie używałaś, dobry naprawde potrafi wiele zdziałać i to jedyny peeling który potrafi doprowadzić moją skóre do ładu. Drobnoziarnisty nic mi nie robi poza podrażnieniem, a gruboziarnisty to zbrodnia dla mojej skóry. Enzymatyczny - cudo.
I jest masa osób które takich ziarnistych peelingów używać nie mogą. Enzymatyczny to wcale nie ściema, jakby to była ściema to nikt by nie używał. Chemia która nic nie robi? No prosze cie. Oczywiście jest to chemia ale najwyraźniej coś robi skoro działa. Mowie wiadomo o dobrych peelingach. Rownie dobrze można by powiedzieć o kwasach że nic nie robią, chemia kładziona na twarz. A mi np 40 % glikolu dało taki efekt jak peeling enzymatyczny Ale czy to znaczy ze one nie działają i to sciema? Nie, po prostu moja skóra tak reaguje.


To samo pomyślałam, jakieś niskie jak na Lady Ale śliczne
ojej to już niskich butów nie można kupić jak balerinki kupiłam to nikt nie pisał, że niskie jak na mnie teraz przynajmniej nie będę musiała nosić takich kierpców tylko te niskie szpilki nigdy nie myślałam, że takie niskie będą takie wygodne a zresztą to tylko 2-3 cm niższe i platforma niższa niż zawsze ale jest tak czy siak
dzięki Czeko
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora