Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 11:58   #1306
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Bralik Pokaż wiadomość
No to mnie zmartwiłaś ja używam na noc od ok tygodnia olejku arganowego i nic złego się nie dzieje, a ty mówisz zeby nie codziennie...a jesli bym uzywała tak jak do tej pory tylko na noc a w dzien przecieram tylko hydrolatem. Ja już nie wiem co do tego mojego suszu na twarzy używać.

Dziękuję wam dziewczyny za pomoc, bo tyle tego jest, że ja już się gubie trochę (od tygodnia czytam wasz watek, blogi z kosmetykami naturalnymi) i wszystko chciałoby się miec
Ja uzywam kremów/olejów dwa razy dziennie - i na noc i na dzień i nie wyobrażam sobie, żeby tego nie robic. Moja skóra po prostu tego potrzebuje i już (nie mam skóry suchej, mam mieszana). Tak więc nie martw sie na zapas Każdy musi dobrać ilość i rodzaj kosmetyków indywidualnie, nie ma jednego, uniwersalnego i własciwego dla kazdej skóry sposóbu dbania o nią. Ile skór tyle potrzeb i różnorodności wymagań.
Jeśli masz skóre wysuszona i skłonną do zapychania to uzywaj więcej kosmetyków nawilzających a mniej odzywczych - odżywcze są z reguły cięższe i wówczas większa szansa na zapchanie. W związku z tym oleje bym na Twoim miejscy na razie ograniczyła (np. tylko 2 razy w tygodniu stosuj na noc olej). Na wysusz dobrze robią tez maseczki nawilżające - możłiwość zapchania skóry zdecydowanie mniejsza a efekty nawilżające szybciej widoczne.
I tak jak napisałam - musisz sama dobrac metode pielegnacji własciwą dla Twojej skóry. My możemy Ci jedynie cos podpowiedzieć, ale nie sugeruj się tak do końca tym co piszemy, bo my opisujemy to, co najbardziej odpowiada naszym skórom - a Ty masz swoją własną skórę, nie żadną z naszych Obserwuj uważnie i zmieniaj, dopasowuj pielegnację w zależności od sygnałów jaki dostajesz zwrotnie.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

A ja od godziny siedze z olejem lnianym (budwingowy od Małgosi) na włoskach postanowiłam go troche zmarnowac na moje włoski

Effa - to teraz mozeć codziennie uzywać po 2 dezodoranty, inny na kazdą pachę jakbys miała 3 ręcę to mogłabys wszystkie naraz.........
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora