Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-07, 23:41   #1964
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Hej

laba dobiegła końca wróciłam dziś od TŻ po wspaniałym dłuuuuugim weekendzie wypoczęta lecz niestety wciąż blada a tu sierpień.

Cyknęłam kilka zdjęć włosów ale wyszły źle - podejrzewam że się fatalnie ustawiłam i kolor wyszedł totalnie przekłamany więc ich nawet nie wstawiam nie wiem czy jest sens robić kolejne ponieważ zdążył pojawić mi się już minimalny odrost a tak czy siak zmiany w koloryzacji nie było żadnej.
Nie przejmuj się, ja też jestem blada, w tym roku nie chce mi się nawet opalać, zresztą zaczynam się zastanawiać nad tymi negatywnymi skutkami opalania no i sama nie wiem co robić

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
EXCLUSIVE
jak wroce z wakacji przetestuje te makijaze albooo przyjedz do mnie i mnie umalujesz
a brazy casting
ten co ja robilam jest piekny ale cieply. casting nie ma zimnych brazow.
Ja maluję rekreacyjnie, żadna tam ze mnie "miszczyni", nawet pędzli za dużo nie mam Ale jeśli uda mi się zacząć i skończyć kosmetologię służę pomocą

Btw- nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę brązowych oczu, masz tyle kombinacji, tyle makijaży możesz tworzyć.. Na zielonych oczach dużo kolorów wygląda zbyt wulgarnie albo pstrokato i nie ma tego efektu co na niebieskich/brązowych oczach a brązowe oczy podobają mi się też w wersji czarna kreska na górnej powiece + pomalowane tylko górne rzęsy (bądź sztuczne dodatkowo) i do tego czerwone usta klasyk
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-08-07 o 23:42
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora