Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-15, 20:02   #4140
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez GreenSlinky Pokaż wiadomość
hihi, racja, racja

Pierwsze słysze Aż się przestraszyłam trochę Czyli jakbym stosowała takie serum + oczyszczanie twarzy żelem przez dłuższy czas, mogłoby to być opłakane w skutkach? Uff... jak dobrze, że mamy ten wizaż, co ja bym bez Was zrobiła (normalnie dziecko we mgle ). A mogłabyś skonkretyzować jakie by były tego skutki? Większy wysyp, zanieczyszczona cera?
nie no bez przesady, to zalezy czego Twoja cera potrzebuje, jesli ma sie np. cere bezproblemowa, ktora potrzebuje tylko lekkiego nawilzania to uzywanie roznych dodatkow nie jest konieczne, a taki zestaw nie zrobi Ci krzywdy. ja wlasnie tak stosuje, ha plus olej, raz na jakis czas robie sobie dodatki, ale bez tego nic by sie z cera nie stalo. oczywiscie mozna uzywac czegos wiecej np. profilaktycznie przeciw zmarszczkom czy dla rozjasnienia, ale nie zniszczy sie cery od tylko takiego zestawu.
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/

Edytowane przez ultrafiolet88
Czas edycji: 2012-09-15 o 20:04
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora