Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-26, 09:41   #4600
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny dodałam zdjęcie do albumu z obecnym kolorem
super juz kolor wyprowadzony a czym robisz takie śliczne brwi?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja jak mi włosy wyschną to będe testować loki z nowej prostownicy Sleek&Curl Remingtona dostałam od rodziców i happy cała jestem

Chociaż troche się boje, zrobiłam sobie włosy biovaxem i nic... jakbym je szamponem umyła samym Wogóle jakby mi te odżywki i maski na włosy nie działaly
duzo osob mowi tak o biovaxie, a ja mowilam ze sklad jest przecietny, bo co to jest 3 skladniki aktywne w masce?!

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
dziękuję dobrze się czuję w takim kolorze dużo naturalniej.

dziękuję pokaż swoje wloski

takie zdjęcie,że dupa widać

Exclusivee już nie ma chyba policealnych szkoł fryzjerskich ja skonczylam i jeszcze jeden rok po mnie konczy teraz i wiecej kierunków nie otwierają. Mają być tylko jakieś kursy

Wstawiam jeszcze jedną fotkę, tutaj bardziej widać kolor
nie ma juz studium zawodowych policealnych- zmienil sie system edukacji... sa tylko roczniki konczace jeszcze...a tak to kursy.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Jestem i ja
z 5 kg ciezsza
Czeko teraz to juz nie jestem klepsydra, teraz to ja żem czołg

Zrobiłam wlosy A10 i powiem Wam ze kolor super ale nie wiem czemu czuje przesuszenie
kochanie keratynka w nowej farbie twoje wloski nie chca protein a nowa palette ma plynna keratyne. po pierwszym myciu wraca wszystko do normy- jak zmiekczysz wlosy odzywka "olejkowa", albo umyjesz odzywka naturia po farbie zamiast szamponu.

no i uciekam dalej do swoich...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora