Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 17:52   #1910
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
aaaaaaa teraz pobawię sie w Alę i będzie post zbiorczy z mojej nieobecności.
Nie wszystkim mani robilam zdjęcia ale niektórym tak:

1. dziewczyny w poprzedniej części spamowaly Wild at Heart no ja go mam juz długi i pierwszy raz malowalam. Sama nie wiem którą mam wersje ale chyba tą mniej holo, ona tylko w sztucznym wyglada tak jak na zdjęciu.
Pazurki po jakimś pilowaniu świeżym chyba bo nawet ok.

2. Joko J162 Exclusive blue + Kleancolor 34 Sparkle Emerald
Pazurki zaraz po poprzednim mani malowane.

3. Teraz Świąteczne
ChG Holiday i Joko J120 Sexy lady + brokat czerwony Simple Beauty 167
Nie szło mi piłowanie długo, aż dziwne zawsze jakoś po dluzszej chwili migdal wychodził a tu tak średnio...

4. Po kolejnej dłuższej chwili
Orly Decades of Dysfunction + GR 166 mgielka
Paznokcie w wesji mega okrągłej, nie miałam ani czasu ani chęci na piłowanie, no wybitnie czarny okres miałam... i sie niestety rozszerzają.. chociaz i tak mniej niż kiedys.

5. Obecne Joko J128 Camellia rose + GR Paris Magic color 334
Piłowane ale dalej mi to nie idzie w ogole, nie wiem co mi się z okiem stało... koszmarnie to ostatnio wygląda... poprawiam 500 razy i dalej źle

Mam migdalkowy kryzys!!!!!!!!!!!!!!!
Te ostaaatnieee... Cudowne. I kolor i kształt! No na pewno nie jest kryzys.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

chlebki pita:
375g mąki pszennej
40g drożdży
1,5 łyżki oleju
sól
Dość podobny przepis jak mam na pizze. Ja na suszonych tylko i z oliwa nie olejem.

Pokombinuję na pewno

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Owszem uważam Cię za bardzo wartościowa osobę ogólnie, a w takich kwestiach wizazowo-paznokciowych bardzo cenię Twoje rady i opinie.

Zresztą tutaj to na prawdę mamy zbiór tak wielu na prawdę fajnych i wartościowych osób, każda ma milion talentów. Jak nie mogę podjąc jakiejś kosmetycznej decyzji to lece tutaj bo mogę poprosić o opinie dziewczyn.
Jak chce sie poradzić to czy w temacie pędzli, czy we wlosowych kwestiach, czy BB kremy, cienie, no lakiery to wiadomo ... no wypisz wymaluj mamy tu ekspertki od wszytskiego i uwielbiam się Was radzić wszystkich bez wyjątku, bo wiem, że rzetelnie i przemyslanie podpowiecie

Także no kolorowa tęcza i slodko jak w sralentynki
Dziekuję. Najwspanialsze jest to, że ja także Ciebie odbieram jako autorytet

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no Orly jest piekny, dlugo opierałam sie Porcelance... ale jak zobaczylam dupe o nazwie Decades of dysfunction i w dodatku z limitki Dark Shadows (kocham Johnnego miłoscią wielką) to nie oparlam się (zamówiłam też wtedy Buried Alive... też w większości za nazwę..)

Trzy warstwy co prawda, ale wiemy że ja nie umiem operować trudnymi lakierami a skoro ten jest dla mnie ok to śmiem twierdzic, że może byc lepszy od Porcelanki (slyszalam, że z nią czasem trudno sie obejść.. ale sama nie mialam to nie wiem na pewno)
No jest niestety trudna...
Wolę Pinky Swear z Precision. Te lakiery sa mało znane ale świetne.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

A ja swoje paznokcie skróciłam. Malowałam lukrowo - różowym JJ, stwierdziłam, że wyglądają paskudnie, spiłowałam całe szpicki i zostawiłam je na okrągło i nie maluję niczym, bo gotowa bym dzisiaj była obciąc je na 0. Bad nails day.
oooj.... Tulę
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

W ogóle wzięło mnie na lakierowe refleksje i doszłam do wniosku, że w ogóle nie powinnam kupować sobie brokatów, zwłaszcza tych grubych, bo i tak ich nie używam. Podobają mi się bardzo, ale to zmywanie... Nie chodzi o to, że mi się nie chce, tylko po zmywaniu w folii zawsze mam wysuszone pazurki i wyzuty sumienia Np. jakiś rok temu kupiłam sobie circusa i jest piękny, a mimo to użyłam go tylko 2 razy. Dużo nadziei wiązałam z bazą peel off z essence, ale się rozczarowałam - wcale się nie odkleja. Tak więc jeśli chodzi o błyskotki (które kocham:love) To chyba zostanę przy flejksach, mgiełkach i holo...
O patrz! Ostatnio dokładnie na ten temat z Lolli rozmawiałam. Po zmyciu pazurki były pełne zadziorków.

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Pytanie do Śniegowej mam, pewnie będzie się orientować Avalingerie ma tylko rozmiary od 65? Znajdę w ogóle gdzieś 60?
Dostaniesz. Nie jest to łatwe, ale niektóre firmy robia. O ile pamiętam nowy panache z tango (amarantowy) ma być w 60

KLIK - tak dobrze pamiętam
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora