Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 10:47   #2394
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie zakładam do niej stanika trzyma się nieźle z przodu, nic nie wyłazi górą ani bokami miałam ją na weselu już i na sylwestrze też chyba pora na coś nowego :nudy:
a tył tak wygląda na mnie

BTW widzialam w galerii dziewczynę w pięknym swetrze z odkrytymi plecami ( szukam takiego jakby ktoś coś :brzyda l: ) i przez środek pleców stanior, żeby jakiś ładny a tu zwykły rozciągnięty czarny stanior do beżowego swetra
Ja sobie nie mogę pozwolić na niezakładanie stanika

Też widuję takie przypadki - straszne
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Zamówiłam please me, mehr i Cosmo

Co do składow to nie zawsze dobry skład to dobre działanie i odwrotnie, raczej opiniami ogólnymi się kieruje. Wystrzegam się za to naturalnych kosmetyków wszelkich.

Allure są cudowne, ale cenę też piękna mają. Mam obecnie 2 zwykle i 2 Velvet i mimo miłości raczej nie zdobędą rodzeństwa w najbliższym czasie. Chętnie jakieś mini bym przygarnela

To tak jak u mnie z creamshine przez creme cup, strasznie mnie ta pomadka do tego wykończenia zrazila. Ostatnio amplified dzięki GAT mnie zachwyciła, tak raczej na matach się skupialam, ale GAT trwałość i wygląd idealne.

Mi właśnie maty na niej smuza mam wrażenie

A warmsoul jest bardzo podobny mam wrażenie do mojego ulubieńca Chanel a odpowiednio tańszy

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------



Przypomniało mi się, jak byłam na weselu i dziewczyny miała przepiękna sukienkę a z tyłu tylko biały stanik się rzucał w oczy na odkrytych plecach
Ładne kolorki, ale nie moje.

Ja już doszłam do tego, co mnie uczula, podrażnia i wywołuje wysyp, więc głównie tych unikam. Za naturalnymi kosmetykami też nie przepadał, od czasu jak mnie super eko-naturalny krem załatwił

Creme Cup też mam i z jej powodu żadnej innej szminki w tym wykończeniu
Amplified są w porządku, też lubię GAT

Ja tej bazy daję na usta bardzo mało i wtedy nic nie smuży.

Który to Szanel taki podobny do WS?

Ja nie wiem, może się nie znam, ale nie wyszłabym tak z domu, a co dopiero na wesele
neath jest offline Zgłoś do moderatora