Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-30, 13:27   #2854
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Ja generalnie nie lubię podróbek, ale to zboczenie zawodowe drażni mnie brak poszanowania cudzej pracy twórczej
Szczerze mówiąc nie znalazłam tańszych równie dobrych odpowiedników, miałam DKNY ale tu cena jest podobna i jakość minimalnie gorsza, Wittcheny Lidlowe nie ma co się czarować są ciut słabsze ale cena rewelacja. A tak same droższe. Jak na coś trafię dam znać
Oj dla mnie lidlowskie Wittchen były lepsze niż te z salonu
Dkny nie lubię bo mi się nie podobają, niby proste ale te łańcuchy zamiast pasków

Co do podróbek Korsa to jaka tam praca twórcza, strasznie oryginalne fasony to nie są Nie popieram tego przemysłu , ale z innych względów.
A to czy ktoś nosi czy nie to już jego indywidualna sprawa i nic mi do tego. Druga sprawa jest taka że mimo wszelkich przekonań naprawdę nie wszyscy zdają sobie sprawę co to za marka itp. Dla przykładu moja mama gdyby nie ja to w życiu by nie wiedziała co to za projektant, tak samo nie miała pojęcia o LV. I jestem świecie przekonana że mogłaby kupić gdzieś podróbe nie wiedząc nawet ze to podróba czegoś bo nie wiedzialaby że wogole taka marka jest.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Na pewno warto pewnie i tak się skuszę, bo ostatnio w blondach się kręcę, a rozjaśniacz mi masakruje włosy. Teraz robiłam prostowanie kreatynowe i się obawiam co będzie jak się keratyna wypłucze

super zamówienie ale już nie patrzę, bo mam bana do wykończenia zapasów

Jeśli ktoś by chciał jeszcze te zestawy Estee Lauder z mini DayWear'ami to mogę pomóc w zakupie bo muszę do Estee wskoczyć
W salonie robiłaś prostowanie czy sama?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora