Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-10, 19:19   #3459
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Aga, ten spray jest super, ja go stosowałam tylko na ręce i dekolt i wystarczył mi na prawie rok. jest super wydajny i daje wyjątkowo ładny efekt opalenizny, złoto-brązowy, no i efekt glow..cudo gdyby był słaby, nie poleciłabym. ten najnowszy flash w żelu nie daje już takiego efektu, ale spray był niedostępny i musiałam coś kupić. lancome ma wg mnie najlepsze samoopalacze, ale nie znam clarinsa.

z zupełnie innej bajki polecam Wam również, bo właśnie maluję, lakier do paznokci bourjois so laque nr 13 do frencha i 11 czerwone wino, bardzo długo się trzymają i są znacznie lepszej jakości od Diora np. i polecam też żel na paznokcie, na dłonie i stopy, raz zrobiony żel na stopach z frenchem wtopiony=m, trzyma się całe lato i nic nie trzeba malować. teraz mam żel na paznokciach u rąk z frenchem i w ogóle ich nie muszę malować, tylko dla odświeżenia raz na jakiś czas, gdy odrastają, ale lakier się trzyma jak cement. super!
No to spray już mój
Proszę powiedz jaki to żel do tych paznokci ? Gdzie kupiłąś i jaka jest instrukacja obsługi ? Do samodzielnego użycia ?

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
ale uwaga - tego w sprayu zaraz bedzie tylko 32, bo jeden bedzie moj
31, bo jeden będzie również mój

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
mam ten sam dylemat no i czekam na recenzję Marioli, jak tam EL
Użyłam 4 razy Idealista. Jest superowy. Buzia jest gładziutka, jak pupcia niemowlaczka, pory mniej widoczne. Baza (miałam Daxa, Sephory) dawał tylko poślizg, a nie uczucie wypielęgnowanej buźki jak Idealist. To tyle moich spostrzeżeń po 4 razach użycia
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora