Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-13, 20:14   #3930
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Zostawić Was na parę godzin a już dwie strony napisane drobnym maczkiem.
Musiałam pojechać do sklepu bo jednak czymś żywić się trzeba, a w lodówce tylko wiaterek był.

Cytat:
Napisane przez dorthea Pokaż wiadomość
Dokładnie - mnie kosztował 19,55 , czyli tyle co dwa kremy do rąk, czyli pół darmo, czyli można brać, szlabany obowiązują od 20zł (tak sobie wmawiam)
Szlabany od 20? Super, czyli nie złamałam szlabanu.
Kupiłam Miss Rose, bo stwierdziłam że we własnym samochodzie muszę mieć śliczne usta. W podjęciu decyzji pomogła mi Agusia.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja właśnie lekką ręką wydałam prawie 200zł niecałe 100zł na Tru i ponad 100zł na biochemiaurody.com
E tam, to tylko pieniądze, rzecz nabyta.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o brawa Oparłam się Fatale i Juicy Tubesom
Brawo! Podziwiam Nosku.

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość


ochh tez chcialam tego Buttermilka ale teraz to zostalo po nim tylko wspomnienie ;(



zdecydowanie zbyt latwo zanim poznalam Tru to w zyciu nie kupilabym kosmetykow w tych cenach w drogerii, ale na Tru wydaja sie takie tanie, no i ta jakosc!! sa to jednak super marki za przystepna cene az milo wydawac
Nulko, buttermilk to dzisiaj był cień - widmo. Jego nie było, pojawił się i jak próbowałam go od razu dodawać do koszyka to nic z tego. Cień, widmo normalnie.

Też tak mam. Nigdy nie kupowałam kosmetyków z wyższej półki choć oczywiście, wzdychałam do nich.
Teraz wiem że kupuję taniej kosmetyki na które nie mogłabym sobie pozwolić ze względu na ceny w Polsce.

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Dzieczyny, trzymajcie jutro za mnie kciuki, bo mam z samego rana egzamin na prawko stresuję się jak diabli
JT kuszą i chyba kliknę oba (to tak w ramach odstresowania )
Aga, trzymam kciuki. Powodzenia. Znam to uczucie, zdawałam egzamin we wrześniu. Całe szczęście że z powodzeniem za pierwszym podejściem.
Postaraj się opanować, bo stres nie jest tu dobrym doradcą na tym egzaminie.


Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ile tego cuda jeszcze jest ?
Już sprawdzam i melduję: 446 sztuki.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora