Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-28, 16:59   #199
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

[QUOTE=WhiteMustang;766708 81]Dziewczyny, szukam podkładu do cery mieszanej w kierunku wrażliwej, suchej
Zawsze używałam minerałów bo miałam trądzik, ale minerały których zawsze używałam koszmarnie mnie wysuszają, czuje jakbym miała ściągnięta, podrażniona twarz.
Zależy mi na podkładzie lekkim, z delikatnym kryciem (pozostało mi trochę przebarwień), ale trwałym... zastanawiam się nad klasycznym Double Wear, ale boje się, ze będzie zbyt ciężki i podkreśli suche skórki.
Idealna polka cenowa to 100-150zl, dla czegoś "wow" jestem w stanie zapłacić 200zl.

Double waer, może z pewnością podkreślać suche skórki, jego brat w wersji light byłby łaskawszy. Krycie ma mniejsze ale jest też delikatniejszy, ma mniej matowe wykończenie i więcej wybacza jeśli chodzi o fakturę skóry.
Ja jestem suchotnikiem i dla mnie wow jest bobbi brown even finish, lubie też shiseido synchro ( mocniejsze krycie ale i bardziej suchy podkład), dobrze się dogaduje z teint idol ultra. Podoba mi się też nowy chanelak w wersji long lasting, ale sugerowałabym zorganizować próbki even finish i double wear light
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując