Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 12:34   #2570
Adora Belle
Raczkowanie
 
Avatar Adora Belle
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 169
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
olej lniany organiczny, ktorego nie polecacie
nie, nie - on tak o w ogóle to jest znakomity, zwłaszcza olej lniany nieoczyszczony Oleofarmu. Tyle że im bardziej problematyczna cera, tym więcej trzeba cierpliwości, testów, minimalizmu i starań, by zrozumieć badania. I pogodzenia się z tym, że nie wszystko się da zastosować.
Cytat:
a adorelle, czy tobie rowniez nic nie sluzy z tych substancji oleistych. czy wyprobowalas juz wszystko? czy przyszlosc dla nas jawi sie jedynie w ciemnych barwach: pryszczata, pomarszczona?
Wszystkiego jeszcze nie i ostatnimi czasy staram się powstrzymać zapędy wypróbowania wszystkiego. Służy mi róża, orzech włoski, wiesiołek, czarna porzeczka. Ale przede wszystkim służą mi retinoidy, dzięki którym mam mniej tłustą i jednocześnie mniej odwodnioną twarz. Mniej wypryskową i zapewne mniej pomarszczoną
Cytat:
polecialam do lodowki, no i prosze, moj olej sezamowy jest nierafinowany i tloczony na zimno. co moge z nim poczac?
Zrób humus Pyszny jest i zdrowy.

Co do rafinowanych - to nawet fajnie, że są: pójdą do bazy do kremów na ciepło, a do wartościowe nierafinowane dodam później po przestudzeniu emulsji.
Adora Belle jest offline Zgłoś do moderatora