Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-20, 16:21   #2140
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Exclamation Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Nefretitii Pokaż wiadomość
x-tenso i kadus to chyba rozluźnianie skrętu a nie prostowanie włosów. Z tego co przeczytałam dziewczyny nie polecają Lepiej uzbierać pieniądze i wyprostować włoski chemicznie np Faroukiem (400-500 zł, jest tańszy od Goldwell - od 800 zł).
Tu jest spis salonów Farouk (śląsk) - http://www.farouk.pl/salony_firmowe.php?id=13

Mam pytanie do dziewczyn które prostowały włoski - aby włosy były idealnie proste po umyciu suszycie je suszarką? I jak wygląda sprawa gdy np pada deszcz a zapomniałyście parasola - włosy po wyschnięciu nadal są proste? W tym tygodniu prostuje Faroukiem i już się boje..



ja tydzień temu wyprostowałam włosy metodą farouka i jak czytam , ile wy za to dałyscie, to aż mi się włos jeży na głowie. Ja za włosy sięgające jakoś 3 cm za zapięcie od stanika dałam razem z podcięciem końcówek 195 zł.

Nie miałam na głowie baranka, tylko szopo-siano, które po kazdej nocy na dodatek odginało się w 10 stron świata, nawet przy głowie. teraz mam prosciutkie włosy. Fakt, nie błyszczą już tak, jak po zabiegu, ani tez nie są takie jak po prostownicy <chciałoby się ;p > , ale są poprostu PROSTE. Wyglądają jak naturalnie proste.

Przy Wilgoci <np jak wracam skads poznym wieczorem troszkę się puszą przy twarzy,ale dalej są proste. Ja żeby były idealnie proste wystarczy, ze wysuszę je suszarką <wazne!>strumieniem powietrza od góry- zamyka łuski i wcieram w końcówki jedwab. Na drugi dzień są nawet jeszcze fajniejsze bo takie jakies.. gładsze aha i fryzjerka robiła mi to 3 godziny, choc po lekturze owego forum nastawiłąm się na conajmniej pięc, tak wiec byłam w lekkim szoku, dy mi oznajmila, ze juz skonczyła. Ale włoski są bajer:r olleyes:

Edytowane przez 2011801131227
Czas edycji: 2008-08-20 o 16:23 Powód: byk
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora