Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Damski zapach dla faceta ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 23:22   #20
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Damski zapach dla faceta ;)

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość


Może warto by połączyć wątki?

Cytat:
Napisane przez evelle Pokaż wiadomość
a ja słyszałam, że niektórzy używają Alexander McQueen KINGDOM hmmm
Przykładowo ja, w wersji edp - jeden z najczęściej komplementowanych na mnie zapachów, bardzo "niejednoznaczny" i bardzo piękny

Cytat:
Napisane przez Eyes Pokaż wiadomość
A ja gdzieś wyczytałam gdzieś opinię,że Angel Muglera nadaję się też dla mężczyzn
W sumie... jeśli spojrzymy na Pi, One Million czy też Strictly Private, Angel nie będzie krzyczał już na facecie jakąś "szczególnie przegiętą" słodyczą

Cytat:
Napisane przez le illjah Pokaż wiadomość
mój mężczyzna podbiera mi cichcem Histoire d'Eau bardzo fajnie się na nim układa ten zapach, lepiej niż na mnie.
A to ciekawe Nuty mają niczego sobie (poza ylang), a na Fragrantica wspomniał ktoś o podobieństwie do CN 21, które podobają mi się baaardzo

Cytat:
Napisane przez klystianek Pokaż wiadomość
ja uzywam Dark Rose i Angela
sa jak najbardziej ok
No proszę

Btw - jak jest odbierany Angel na Tobie? Bez cienia "podejrzenia"?

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
o a co powiecie o smoku?
Również ciekawa propozycja dla mężczyzny, to fakt (zdarzało mi się nosić edp i perfumy, więc to wiadomość z pierwszej ręki)

Cytat:
herbatka czerwona bvlgari- ale to chiba unisex jest
Unisex

Cytat:
Napisane przez BlueberryMilkshake Pokaż wiadomość
Uważam, że damskie Obsession CK ma w sobie dużo pierwiastka męskiego. Sama b. lubię ten zapach i myślę, że świetnie nadaje się również dla panów.
To propozycja dla odważnych, lub też bardzo pewnych siebie (a raczej i odważnych, i pewnych siebie) - dla mnie to jeden z "archetypów" zapachów określanych jako kobiece właśnie, głównie za sprawą słodkich i narkotycznych białych kwiatów

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
szczerze powiedziawszy mnie nie przychodzi do głowy zaden damski zapach dla faceta-wręcz przeciwnie 70% męskich wydaje mi sie damskie...
To zboczenie nabyte tutaj

Cytat:
moze np Black Cashmere?
Świetny typ

Cytat:
Napisane przez Cheza01 Pokaż wiadomość
Jeszcze pomyślałam, że Hiver Van Cleef & Arpels latem może pachnieć ciekawie na facecie Ogródki Hermesa (ale to chyba i tak unisexy są) i unisexowe Demeter - Holy Smoke. Damskie Gucci by Gucci też może być ok, także Sun Moon Stars Lagerfelda (!).
Hiver jak najbardziej, wg mnie to powinien być klasyczny unisex Damskie Gucci wąchałem wieki temu, pamiętam jedynie zapach ambry i kminu na gęstym, "syropowym" tle - do przetestowania

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
a w tej mojej perfumowej encyklopedii sa takie rozne top listy no i jest tez 10 najlepszych zapachow kobiecych dla facetow
bardzo prosze- to sa opinie krytykow perfumowych
1000 (jea patou)
apres l'ondee
arpege
bandit
caleche
diorella
dzing!
jicky
mitsuoko
tommy girl
Coraz lepiej
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując