Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-15, 13:11   #2651
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy ktoras z was miala Loreal So Cuture /So Cuture Black? Rzeczywiscie taki super, bo opinie ma glownie pochlebne? Pomalu konczy mi sie moj ulubiony Tusz z Max Factora, a z Art Deco odbija mi sie na powiekach (mam dosc dlugie i podkrecone rzesy). Myslalam o zakupie tuszu, ktory moglabym dostac stajonarnie np. w Rossmanie, bo nie chce mi sie juz zamawiac.
Ja mam SO couture SO black. Jest wg mnie bardzo dobry, rozdziela rzęsy i delikatnie je wydłuża. Mocno czarny. Nie ma mocnego efektu ala sztuczne rzęsy jak po tuszu too faced, ale lubię go. Mam rzęsy długie, delikatnie wywiniete od odżywki i loreal daje rade. Nie osypuje się nie odbija. Nie robi pajeczych nóżek.Wytrzymuje deszcz jak się nie trze oczu.
W zapisie mam zwykła wersję SO couture, te rozstawiona, ale jeszcze nie otwieram.
A no i krótkie ząbki w szczoteczce mega rozdzielaja rzęsy, bo do tego zostały stworzone, ale trzeba się nauczyć tego używać.
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2016-03-15 o 13:12
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując