Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-25, 11:33   #4341
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87357800]Nie mamy bagażnika na rower w aucie [/QUOTE]Ja też nie mam, ale uważam, że to bardzo potrzebna rzecz, jeżeli się chce pojeździć turystycznie całą rodziną, nie ukrywam, że to kolejny, ale nieunikniony wydatek w moim przypadku.
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Bardzo fajny rower!
Gratuluję udanego zakupu.

Ja w tym roku odpuściłam zakup roweru. Długo szukałam i nie mogłam się zdecydować. Ostatecznie rower, który mi pasował najbardziej, nie był już w produkcji, czy po prostu nie mógł trafić do sklepu, aż w końcu zrobiło się zimno i stwierdziłam, że zostawię ten zakup na wiosnę.
Jeśli nie zmienię zdania to zamierzam kupić Meridę. Chyba że coś ulepszą i przestaną mi odpowiadać te rowery. Na Krossa czy Unibike nie zdecyduję się, coś mi nie leży w tych rowerach. A Romet ma jakieś takie cieniutkie opony, co przy rowerze trekingowym jakoś nie pasuje. Merida dla mnie jest bardzo wygodna i rozmiary ma pode mnie odpowiednie (jestem niska, więc biorę pod uwagę 17).

Co do zakupów na BF, to ja raczej nic nie kupuję. Mamy w związku z przeprowadzką dużo wydatków. Musimy niedługo ogarnąć temat kuchni. Kupujemy meble kuchenne w Ikei. Mieliśmy już w dwóch mieszkaniach i w biurze te meble i uważam, że są dobre. Z montażem nie ma problemu, mąż się tym spokojnie zajmie. Stolarzom nie ufam (pewnie dlatego, że mam w pracy cały czas z nimi do czynienia). Są niesłowni a często jakość, jaką oferują, przykro mi to mówić jest średnia. Zawsze czegoś nie zauważą i trzeba coś poprawiać.

Ze spodni ja ostatnio kupiłam woskowane w Mango, czarne. Bardzo dobrze mi się nosi: https://shop.mango.com/pl/kobieta/dz...9&n=1&s=search
[emoji8]
Merida, to podobno dobre rowery, Polska firma, w ogóle to dużo jest polskich producentów rowerów i są oni chwaleni i znani w innych krajach. Bardzo mnie to cieszy.
Fajne spodnie, ale no niestety, Mango dyskryminuje wysokie kobiety [emoji849] z resztą nie oni jedni.
Stanęło jednak na Only w zalando: https://www.zalando.pl/only-onlchris...1n12h-q11.html
Nie chciałam u nich kupować, bo zależy mi na dostawie najpóźniej w piątek, a oni jednak mają dość długi czas wysyłki, ale może się uda. Na black friday i tak nie mogę czekać, bo już by nie było mojego rozmiaru.
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ekestad, w jasnym dębie. Do tego czarny blat.
Ładna kolorystyka i widać, że meble funkcjonalne i pojemne. Z tego co czytam, to fronty są z prawdziwego drewna, jeśli tak, to bardzo dobra decyzja. Mogłyby być całe drewniane, ale też cena by wtedy mocno podskoczyła. Co do stolarzy, to ja mam właśnie od stolarza meble kuchenne, ale one mają już 25 lat,. Mam je jeszcze z domu rodzinnego i pamiętam, jak moja mama je kupowała, wtedy były inne czasy, meble bardzo porządne, bo oprócz wymiany niektórych zawiasów, nie wymagały żadnych napraw i wciąż dobrze wyglądają. Teraz każdy sprzedawca kombinuje, a porządna stolarka kosztuje bardzo dużo. [1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87362398]Teraz to juz w ogóle nie wrzucę zdjeć z telefonu na wizaz [emoji1787][emoji1787][emoji1787][/QUOTE]Wow, gratuluję. Na pewno się będzie dało edytować zdjęcia.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora