Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-25, 12:35   #4349
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87362780]Z tym bagażnikiem u nas taki problem, ze nie kupisz na tył dla 4 rowerów w aucie kombi... tylko na dach...
Na razie jeździmy do lasu gdzies blisko


Da się edytować ale już teraz mam problem. Robie zdjęcie i muszę pomniejszać... Muszę robić z daleka aby potem wyciąć... Wizaz ograniczył wielkość zdjęć bo mnie wkurza. Wczesniej robiłam foty, wrzucałam i bylo...

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------



Dzieki dziewczyny! Jestem zadowolona z zakupu nowego telefonu. Mąż ma taki sam ale ostatni jaki kupiliśmy to było 5 lat temu. Czas na zmianę i pewne następny kupimy znowu za 5 lat [/QUOTE]Ja z kolei słyszałam opinie, że bagażnik montowany na tyle auta jest uciążliwy, gdy się chce coś wydostać z bagażnika samochodowego, trzeba najpierw ściągnąć rowery. Z kolei z rowerem na dachu trzeba pamiętać, że nie wszędzie wjedziesz, np na parking podziemny nie wjedziesz, a wbrew pozorom łatwo się zapomnieć.
No ja w moim soniaku tez tak przycinam, ale można się przyzwyczaić, jak się już ręka wyrobi, to trwa sekundy.
[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;87362910]No i dobrze robisz . Dzieci takie rzeczy robią w internecie... Ja pamiętam czasy na czatach, gdzie się wiadomo co robiło, ale kiedyś t ludzie byli bardziej przyzwoici albo technologia mniej rozwinięta [/QUOTE]Mój syn ma telefon już drugi, jestem zdania, że nie ma co zabraniac, tylko że jak już dziecku dajesz dostęp, to jednak trzeba mieć świadomość, że ciągła kontrola rodzicielska będzie nieunikniona począwszy od ustalenia zasad co do czasu poświęcanego na telefon i komputer, rzeczy, które można za ich pomocą robić, na przestrzeganiu ich i bezkompromisowej konsekwencji kończąc. I nie chodzi o włączenie kontroli w telefonie, tylko o to, że dziecko ma czuć, że się Nim interesujesz i tym, co robi. Te aplikacje ograniczające dzieciom dostęp do internetu i niebezpiecznych treści i inne Google'owe wynalazki są fajne, ale po pierwsze nie zastąpią rodziców, tym bardziej, że wśród moich znajomych są przypadki, że dzieci z czasem juz są cwane i umieją obejść kontrolę, wyłączyć ją.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2019-11-25 o 12:36
Korah jest offline Zgłoś do moderatora