Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak wybielić końcówki paznokci?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-18, 21:50   #22
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Przezroczyste końcówki

Witam

Mój problem nie polega na tym, że mam przebarwione paznokcie i chce je wybielić, ale na tym, że końcówki moich paznokci, czyli ta "biała" część u mnie jest prawie przeźroczysta

Tak bardzo marzą mi się białe końcówki, które wyglądają estetycznie, zdrowo, a moje niestety nie są takie. Czy to zależy po prostu od organizmu, czy jest to spowodowane niedoborem czegoś? Nie mam po prostu pojęcia.
Czasem jak coś pod paznokcie wejdzie to od razu wszystko widać i co chwilę musiałabym je czyścić, żeby wyglądały estetyczniej... One nie są przebarwione, żółte, tylko przezroczyste.

Dziewczynki z białymi końcówkami, co robicie, że macie je takie śliczne bialutkie? Próbowałam już cytryny, wybieliła ona całą płytkę, ale tylko na kilka godzinek i niewiele i leciutko. A mi się marzy, żeby one same w sobie były takie bialutkie.

Proszę o pomoc

Przedstawiam przykład mojego celu poniżej (zdjęcie pożyczyłam od użytkowniczki czita18), a te obok to moje (nie zwracajcie uwagi na skórki, ostatnio się nimi nie zajmowałam przez brak czasu)


(jeśli jest już gdzieś jest taki wątek to proszę połączyć, ale szukając natrafiłam tylko na wątki o żółtych paznokciach od samoopalaczy itd. lub w ogóle samych w sobie przebarwionych)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazurki1.jpg (25,7 KB, 752 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2181321.jpg (29,1 KB, 541 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2181324.jpg (33,2 KB, 390 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2181327.jpg (51,7 KB, 627 załadowań)
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210

Edytowane przez Ceith
Czas edycji: 2009-02-18 o 21:52
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując