Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ruchy płodu?
Wątek: ruchy płodu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-02, 20:26   #5
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: ruchy płodu?

Dziewczyny dziękuje za odpowiedzi
Monika ruchy jakie czuje są delikatne, dlatego sie zastanawiam własnie czy mi sie to wydaje czy to juz, wczoraj poczułam lekkie falowanie, a dzisiaj juz poczułam takie jakby plusknięcie, chociaż tez delikatne ale częstsze mąż dotykał dzisiaj brzuszka i mówił że tez delikatnie czuje Wczoraj byłam bardziej niepewna czy to ruchy czy może trawienie, też się boję, że może to jeszcze nie to. Ale fajna sprawa takie uczucie, musze powiedziec
Moja gin powiedziała, że mam zapisac pierwszy dzien ruchów płodu, wiec sie zastanawiam czy mam wpisac z wczorajszą datą już ? Jak się jej pytałam o te ruchy to mi tylko powiedziała, że poprostu bede wiedziec kiedy to nastapi, bo mamusie takie cos wyczuwają. A to moja pierwsza ciąża wiec po wczesniejszych doświadczeniach stwierdzic nie moge.
Chciałam się jeszcze zapytac, jak te ruchy przebiegają w początkowej fazie tzn. jak zwiększa się ich częstotliwośc i intensywnośc np. tak mniej wiecej po jakim czasie bede mogła wyczuwac je wyraznie?. Bo mi jak narazie sie wydaje, że bardziej wyczuwam jak leze czy siedze niż jak chodze.
Mariqa uspokoiło mnie twoje zdanie, że ruchy są nieregularne, bo dzidzius to nierobot. Gdzies słyszałam, że własnie powinny byc regularne i wystepowac co jakis czas stale, nie wiem czy to chodziło o zaawansowane stadium, czy to może nieprawda ?
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując