Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-25, 09:23   #4273
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Kinga04 Pokaż wiadomość
jestem zachwycona tym forum, poniewaz ostanio po farbowaniu mam okropne włosy i staram się je odzywić jak tylk moge Dziekuje zapomysły wiekszosc napewno wykorzystam ;**
Fajnie, że udało Ci się znaleźć chwilkę i przejrzeć wątek
Pomysłów faktycznie mnóstwo i co chwila pojawiają się nowe będzie zatem zajęcie na kolejne miesiące ja juz nie nadążam

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Na forum o szamponetkach zadalam pytanie, ale nie otrzymalam pytania. Z gory przepraszam, ze zadaje je znow planuje kupic szmaponetke (max do 8 myc) i zastanawiam sie czy taka szamponetka bardzo zle wplywa na wlosy? Jestem w trakcie picia pokrzywy, skrzypu, planuje kupic wax, uzywam seboradinu.
Obawiam się, że ciężko będzie uzyskać odpowiedź, bo pewnie niewiele tu osób, które tak farbują włosy.
Z moich przemyśleń - ponieważ to łagodny środek koloryzujący, spustoszeń uczynić nie powinien, prawdopodobnie nie zawiera utleniaczy [lub zawiera te niskostężone] ani amoniaku, natomiast wiele zależy od indywidualnej reakcji Twojej skóry głowy, która może po prostu nie tolerować niektórych składników, przez co może [choć nie musi] pojawić się podrażnienie, czasem wzmożone wypadanie.

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kochane wizażanki, mam wielką prośbę, czy mogłybyście pomóc mi w doborze odżywki bez spłukiwania? Wiem, że te, które należy spłukać po myciu są lepsze i nie obciążają włosów, ale ja niestety myję je zawsze rano i nie berdzo mam czas na dodatkowe nakładanie odżywek, nie mówiąc już o maseczkach, które trzeba potrzymać znacznie dłużej mam zamiar raz w tygodniu, przynajmniej w weekend taką maseczkę nałożyć, ale w ciągu tygodnia potrzebuję odżywki, którą nałożę szybciutko na włoski. Nie mam pojęcia, jaką kupić, byłam dzisiaj w drogerii i widziałam na półce takie odżywki w spray'u firmy Marion, czy jakoś tak zerknęłam na składzik, nie bardzo się na tym znam,ale NIE miały czegoś w stylu alcohol denat, więc to chyba dobrze czy któraś z Was zna te odżywki? Są godne uwagi? Myślałam jeszcze o BIOSILKU FAROUK taka mała buteleczka, też w spray'u, Gliss Kur równiez ma szeroką ofertę odżywek bez spłukiwanie, ale czy te produkty są w ogóle czegoś warte? A może któraś mogłaby mi polecić jakąś dobrą odżywkę w rozsądnej cenie? Dodam, że mam włosy przesuszone, puszące się, więc raczej poluję na coś do suchych i zniszczonych. BARDZO PROSZĘ O RADĘ
Dużo zależy od tego, jakie masz włosy - jeśli cienkie i delikatne, to odradzam Gliss Kury i Marion [niektóre z tych były analizowane na wątku składowym, możesz poszukać odnośników na liscie kosmetyków], gdyż mogą obciążyć. Jeśli włosy masz z natury grube, ciężkie, to właściwie mógłby to być dobry sposób, przy czym należy pamiętać, by włosy z silikonów regularnie oczyszczać.
Natomiast od siebie dodam spray Liliputz z Rossmanna - ładny odżywczy skład i minimalna cena [5 zł].
Warto też sobie ukręcić proteinowe psikadło, jeśli masz odrobinę zacięcia do robienia domowych kosmetyków.

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
nikt nie uzywał?
Niestety, nic o tym nie powiem

Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Pokaż wiadomość
..Kurcze, kto by pomyslal ze pielegnacja włosów tak uzeleznia hihi
Bardzo
BTW. Śliczne włosy

Cytat:
Napisane przez Ejva Pokaż wiadomość
Dziekuje slicznie, a pomysl z fotka rewelacyjny. Staram sie jak moge wytrwac w zmudnej pielegnacji, choc to droga pelna upadkow ktore zawsze zwalam na brak czasu przy dzieciaczkach

A swoja droga to dziewczyny w polsce macie wieksze mozliwosci kupowania zagranicznych kosmetykow, bo zazwyczaj na zagranicznych stronach nie maja problemow z wysylaniem worldwide to z polski ciezko mi cos sprowadzic bo wiekszosc osob na allegro nie chce wysylac za granice
to ten krem:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...m=310084156034
fajnie wygląda ten krem, zupełnie jak kokos w polsce, nawet pakowany tak samo
Niedostępnością polskich kosmetyków się nie przejmuj, na brytyjskim rynku zapewne jest wiele preparatów wartych uwagi i przetestowania , sławetna Tresemme np., której tu ze świeczką szukać, a sprowadzenie jej np. z USA kosztuje majątek.
W razie wątpliwości przed zakupem, zrób np. fotkę składu i wpisz go potem do wątku składowego, przyjrzymy się mu dokładniej
Z marek zagranicznych jeszcze Charles Worrington np. przychodzi mi do głowy. Zapewne również profesjonalne kosmetyki L'anza sa u Ciebie bardziej dostępne.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora