Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-20, 20:41   #664
Mathilde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: blizny potradzikowe-lasery

Marta, odradzam. Nie działa. Miałam zabiegi laserowe laserem Erb:Yag - najnowszy laser w Polsce - nie pomogło prawie wcale. Zmarnowane pieeniądze a zabiegi do tanich nie należą ( ok.500-600 zł jeden). Przygotuj się ( jeśli się zdecydujesz) na co najmniej 5 dni w domu z czerwoną spaloną twarzą wysmarowaną wazeliną, potem brązowy strup, potem odpada, pod spodem różowa skóra... ale blizny zostają. Mam naprawdę płytkie ślady i nie zlikwidował laser ani jednego. Aha i przygotuj się na co najmniej 4 zabiegi - po dwóch nie widzę najmniejszej róznicy dlatego zrezygnowałam z dalszych.
Pomaga podobno laser CO2 ale musisz się liczyć z rumieniem na co najmniej 3 miesiące a poza tym nie wiem, u nas to chyba nie jest popularne.
Mnie osobiście laser nie dał nic. Popękały mi tylko nieco naczynka na policzkach.
Odradzam także Cepan, Contratubex itp - to nie są maści na wklęsłe ślady tylko na wypukłe!!! Hamują wytwarzanie kolagenu a nam chodzi o to, by stymulować jego wytwarzanie.
Przykro mi,że pozbawiam Cię złudzeń ale lepsze to, niż wydać 2500 zł bez sensu. Jednak zawsze jest szansa, że Tobie pomoże, choć znam jeszcze jedną osobę, której nie pomogło a też nie posiada głębokich blizn. A właściwie to dwie. Może przeczyta ten wątek, to sama się wypowie ( pozdrawiam K
Mathilde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując