Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-25, 16:22   #1012
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
O ile nie mylę się, to chodzi o powstawanie plam, ta sama sprawa dotyczy np.: perfum, bo zawierają alkohol - nie powinny być używane na skórę. Jeżeli mylę się to Ineos mnie poprawi
Szczerze mówiąc nie pamiętam jakie dokładnie reakcje zachodzą, ale chyba faktycznie ryzyko plam i podrażnień Stąd na lato bezalkoholowe mgiełki.
Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Nie uzywalam niestety 60tki, bo bylam fanka 45tki, wiec nie mam porownania
Ja właśnie dziś mam 45 na twarzy i już mam taką ściągniętą, że nie wiem - stary suchar jestem chyba już
Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Ja też i nie mogę odżałować że tej wersji nie ma
Mam resztkę tego filtru z tamtego roku, trzymałam w ciemnym i chłodnym miejscu tylko zastanawiam się nadaje się do użycia, skoro najlepiej zużyć w ciągu 3 mies.
Myślę,że możesz bo to opakowanie airless więc nic się nie utleniało.
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Szukam czegoś dla synka na całe ciało (rączki, twarz) i dla siebie na twarz. Chciałabym coś dobrego, stabilnego. Raczej drogeryjnego. Dużo piszecie o Sorayi. Czy dla synka wystarczy filtr spf30? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-ochrona.html Czy lepiej z tych wyższych? Synek ma 5 lat.
Z góry dziękuję za pomoc
Ja bym jednak brała 50 spf Sorayi - dziecko wiadomo spoci się zaraz, otrze skórę, itd. czyli osłabi filtr. No, chyba że siedzicie tylko w cieniu - to i ta Ziaja ujdzie.
Pomyśl nad tym wielgachnym opakowaniem Antheliosa Family - wychodzi taniutko i nada się dla Was obojga, a i ochrona nawet lepsza od Sorayi.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora