Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-02, 10:42   #435
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Teraz go będę męczyć pewnie przez tydzień, bo jest bardzo wydajny
Może następnym razem wezmę próbaska All Day Luminous

Nie wiem czemu nie wprowadzili Siberii Mam nadzieję, że Mount Blanc mi starczy na jesień i zimę, o ile nie będzie zbyt różowy
Teraz sephorzanka dała mi Deauville i pasuje mi bardziej do opalonych ramion niż do twarzy ale zainspirowałam się Twoim szyjnym gradientem i jest nawet ok

Bałabym się, że wkładają tam kulki z Alli...



Mnie kusi bardziej ten nowy podkład, ale nie ma gdzie pomacać, bo wrzucili go tylko na stronę UD, w S. pewnie będzie z opóźnieniem.
Naked Skin kiedyś macałam, ale mi się nie spodobał, bo jakoś tak oleiście wyglądał roztarty na ręce
Ja robiłam gradient z Mount Blanc Nie jest różowy, ładny kolor nawet dla mnie bez żadnej opalenizny jest za ciemny (z gradientem daje radę ), teraz był okay

Kulki z Alli mają opakowania prawie identyczne - za dużo zachodu z przesypywaniem

Mi Naked Skin też nie pasuje - na ręce jest tłusty, na twarzy nic nie kryje, tylko zapycha
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora