Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Okrągła, pucołowata
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-04, 16:52   #1
natikak
Przyczajenie
 
Avatar natikak
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 10
GG do natikak Send a message via Skype™ to natikak
Red face

Okrągła, pucołowata


Witam. Może zacznę od tego, że mam 15 lat i jestem szczupła . A moim problemem jest okrągła i pucołowata twarz...Nie wiem jak innym, ale mnie się to nie podoba i przeszkadza mi. Ja po prostu wstydzę się swojej twarzy . Tym bardziej, że mam małe usta i oczy. Znacie jakieś sposoby na "odchudzenie" twarzy? Może jak narzucę sobie dietę i ćwiczenia, to z twarzy też schudnę? Nie chcę "bawić się" wyszczuplając ją optycznie różem, bo nie potrafię sobie go ładnie nakładać i wyglądam przekomicznie . Proszę pomóżcie mi...Och, jak bym chciałam mieć owalną twarz...!
Jest jeszcze jedna sprawa...mianowicie..stra sznie się rumienię. Wystarczy, że wyjdę przed klasę, spotkam faceta, który mi się podoba (powody zazwyczaj są błahe), od razu jestem cała ohydnie czerwona. A czasem w ogóle mam to tak sama z siebie. Nazywam to "dniem rumieńców". Macie może na to jakiś sposób? Bo to wygląda dziwnie i nieprzyjemnie...
Acha, chciałam dodać, że nie za bardzo wiedziałam na jakim forum o tym napisać...wypadło na to więc, jeśli temat jest niezgodny z tematyką forum, to przepraszam <red face>.
__________________
nadeline
natikak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując