Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-16, 17:35   #1382
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Możliwe. Ja dostałam pierwszy raz w życiu i jest to dla mnie mocno stresujące. Poza tym uważam, że żartowanie sobie z czyichś dolegliwości nie jest specjalnie sympatyczne. Tym bardziej, jeśli ktoś sam często pozwala sobie wylewać żale na forum i oczekuje od innych współczucia. Poza tym jak Rachela poczeka z 10 lat, może inaczej spojrzy na pewne sprawy.
W temacie pachnę Angel Innocent i jestem wściekła.
Hm.
Może więc też jeszcze raz spojrzysz na mojego posta, jak już troszkę ochłoniesz?
Ubawiło mnie stwierdzenie o "starości", to wszystko.
Sama od kilku lat męczę się z upierdliwymi uczuleniami, między innymi na chlor - przez który skończyła się moja "ratownicza" kariera i przez który czasem nawet zwykły prysznic w domowym zaciszu kończy się horrorem
Uważasz, że śmieję się z Twojego uczulenia? (To naprawdę zaskakujące, za kogo czasem uważają cię inni ludzie.)

Z Twojej wypowiedzi z kolei zrozumiałam, że bardzo często się żalę i oczekuję współczucia? Nie rozumiem, co z mojej wypowiedzi wywołało w Tobie taką frustrację; i co dało Ci prawo do protekcjonalnego "Rachela poczeka". Aha, bo teraz jestem za młoda, żeby coś zrozumieć? Widzę i rozumiem dużo, ale mniejsza z tym. Obawiam się, że co bym nie powiedziała, i tak jestem już na "spalonej" pozycji
Zdrówka życzę i poprawy nastroju
Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
W piątek miałam USG i dowiedziałam się, że moje dzieciątko jest chłopcem . Ba! Na własne oczy widziałam malutką armatkę mojego synka .
A różki widać było?
Gratuluję szczęścia


W pachnącym temacie: Shalimar, ale zaczyna mnie niepokoić ta monotonia.
Chyba pora na coś nowego, ale na co - skoro nic mi nie podchodzi?
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2007-04-16 o 18:52 Powód: lit.
rachela jest offline Zgłoś do moderatora