Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co ostatnio upolowaliście? Część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-07, 11:00   #2041
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
A wiec dzis uadlo mi sie upolowac w Inno ostatnie Le Feu 30 ml ( niestety tylko 30ml ) juz w zadnym Inno ich nie ma. Zostal jedynie zel pod prysznic. Nie wiem czy to prawda ale cos mi kobieta mowila ze juz ich nie beda zamawiac czy to prawda ze maja je wycofac .
Zmarły śmiercią tragiczną

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Pięknie dziękuję


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Dziękuję.
A śmiechy przyszły mi do głowy po tych wszystkich cudach, które wypisałaś...



Potwierdzam.
Jest jedwabisty, wspaniale się go używa, pachnie nie tylko pięknie i ciepło, ale i dłużej, niż inne tego typu uzupełniające serie kosmetyki. Przynajmniej w porównaniu z tymi, których używałam (nie miałam jeszcze serii Black Cashmere - zaznaczam pro forma). Polecam bardzo, choć drogi jest łokrutnie.


Mariolu, FdB mnie na razie doprowadza do rozpaczy ulotnością zapachu. Poczekam na upały...
To całkiem niepotrzebnie Przecież zapachy kupujesz dla siebie i to Ty masz być zachwycona
A tak na marginesie - capnęłabym Ci to i owo

Btw. krem Flowerbomb, to dopiero drogi (w Spehorze ok. 450 zł., a na allegro nie uświadczysz )

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Zauwazylam, ze Wizazanki czasami skarza sie na ulotnosc FdB. Ja jestem szczesciara. Na mojej skorze EDP pachnie wyjatkowo dlugo, prawie tak samo jak ekstrakt. Jeden z moich ukochanych zapachow.
U mnie też trwały
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora